Opravdový muž se pranic nezajímá o hydrataci pokožky, UV faktory ani o tónovací krémy. Pravým zájmem je dokonalá čistota karoserie auta, perfektní zrcadlový lesk a minimální námaha, která za skvělým vzhledem vozu stojí. Nano kosmetika v tomto směru maximálně vyhoví – jednoduchá aplikace, okamžitý efekt a dlouhé trvání nadchne každého motoristu. Bonusem navíc je i úspora vody a nízká cena přípravků, které jsou vhodné pro ošetření kompletního povrchu auta.

Bez šmouh a škrábanců

Za perfektním efektem stojí unikátní složení prostředků a mikrovláknové utěrky. Nano částice uzavřou povrchové nečistoty do kapslí, odlehčí je a jemná vlákna utěrky je bez problémů pohltí. Prostředek vytváří neviditelnou ochranu, která dál zamezuje zpětnému usazení nečistot. Krom toho, ve variantě Ultra Nano, zvýrazňuje barevný pigment, chrání před přímým vlivem UV záření, odpuzuje vodu.

Mikrovláknové utěrky mají zkosené hrany a výjimečně hustou strukturu tkaných oček. Nasají přebytečné množství prostředku, tím při leštění zabraňují vzniku šmouh. V husté spleti oček také bezpečně ukryjí veškeré pevné nečistoty, při kontaktu s lakem ani chromem nezpůsobí poškrábání. Pevná vlákna se netřepí a neuvolňují a nezanechávají po sobě jemné zbytky.

Proč složitě?

Práce s nanášením nano kosmetiky nevyžaduje žádné zázemí. Nano kosmetika se neoplachuje vodou. Ušetříte tak nejen spotřebu vody, ale také starostem navíc. Vyhnete se máchání ve studené vodě, roztahováním hadic a podobných zdržování. Auto můžete bez problémů umýt na parkovišti před domem, na zahradě, nebo v garáži.

Nano kosmetika se nanáší přímo na povrch vozu mechanickým rozprašovačem. Jednou utěrkou rozetřete po ploše, druhou utěrkou rozleštíte. Nic víc. Proč to dělat složitě a namáhavě, když tento postup naprosto perfektně funguje! Dokonalá čistota a lesk pro všechny neporézní materiály s jediným prostředkem vás prostě osloví. S jediným rozprašovačem vyleštíte lakovanou karoserii, chrom, sklo, plasty, gumu. Můžete vyčistit zrcadla i okna, a když už v tom budete, klidně i palubní desku a boční strany dveří a přihrádek.

Bez chemie

Auto nano kosmetika je založena na přírodních produktech. Důležitý je podíl karnaubského vosku, nejtvrdšího přírodního vosku na světě. Právě ten, a další účinné látky, má podíl na vysokém lesku s dlouhým efektem. Prostředky nedráždí kůži, nepůsobí nepříjemný zápach, nejsou nijak nebezpečné. Praktickou 400 ml lahev a dvě utěrky s sebou snadno přibalíte na cesty a v případě potřeby vyleštíte a ošetříte vůz na jakémkoli místě. Ultra Nano, Profesional i Basic skvěle odstraní i velmi odolnou špínu – ptačí exkrementy, mízu stromů, silniční prach.

Autokosmetiku můžete v produktovém portfoliu vybírat ve třech variantách. Basic zajistí perfektní čištění a je vhodný i pro porézní materiál. Profesional vyčistí a vyleští do zrcadlového lesku. Ultra Nano k čištění a leštění přidá i ochranný mikrofilm.

Jste muži, vyhněte se drogerii i prodejcům kosmetiky. Vaše nákupy začínají i končí u nás – u profesionální autokosmetiky se zaručenými výsledky. Nestůjte dlouhé fronty u myčky a neutrácejte velké sumy za speciální prostředky. Jediný přípravek zajistí mnohonásobně lepší efekt a s delším trváním a vás bude stát pakatel.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky