Jarní pyl a prach

Vrací se vyšší teploty, silnice lemují kvetoucí pole a zahrady. Každý řidič zná jemnou a vysoce odolnou vrstvu pylu, která vůz dokáže přes noc zahalit po celém povrchu. Zvláště tmavé laky rázem zmatní a na pohled zestárnou. Prakticky není možné pravidelně auto oplachovat vodou. Řada parkovacích míst ani neumožňuje takové čistění a frekventovaná návštěva automyčky prodraží provoz. Zásadní je i ztráta času neustálým čištěním vozu.

Pro mnohé profese však platí vůz za obchodní vizitku. Vypovídá o spolehlivosti, zařazuje majitele. Jak neztrácet čas a peníze a přesto zajistit dokonale čistý a lesklý vůz? Řešení se nabízí a je velmi snadné.

 

Živé barvy a prvotřídní lesk

Autokosmetika Nasucho pracuje na účinném principu přírodních látek a nano technologií. Speciální prostředek stačí aplikovat mechanickým rozprašovačem na povrch laku. Mikročástice obalí a uzamknou jemné i hrubší nečistoty, nadlehčí je od povrchu. Mikrovláknová utěrka pak veškerý prach i pyl zachytí. Jedinou aplikací dochází k uvolnění a odstranění nečistot. Ve stejný okamžik prostředek vytváří také vysoký lesk. Nemusíte se k jednomu místu vracet – karosérii vozu nemyjete, nesušíte, neleštíte, nevoskujete. Veškeré činnosti jsou zajištěny současně.

 

Aktivní ochrana povrchu

Karnaubský vosk platí za nejtvrdší přírodní vosk na světe. Prostředky ULTRA NANO obsahují nejen účinné látky pro odstranění nečistot, ale právě i tuto látku. Precizní lesk je otázkou chvilky. Navíc složení vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu, která přivádí k povrchu pigmenty laku, rozzařuje a oživuje. Chrání před UV zářením a odpuzuje vodu. Zásadně prodlužuje účinky čištění. Složky aktivně zabraňují zpětnému usazování nečistot. Další výhodou je – prostředky Nasucho můžete ošetřit nejen lakované části, ale veškeré neporézní povrchy. Sklo, chrom, plast, gumu, vinyl.

 

Pyl, prach, ptačí exkrementy nebo zbytky hmyzu… to vše je v pohledu na váš vůz už minulostí. Kompletní čištění a leštění zabere dvacet minut. Efekt trvání mnohonásobně předčí běžné mytí v automyčce.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky