Nákupní seznam pro domácí drogerii představuje poměrně dlouhý sloupek různých přípravků na okna, podlahy, povrch nábytku, sklo, obklady, dřezy, baterie. Efekt jednotlivých prostředků se různí, i při sebepečlivější práci některé skvrny není možné zcela odstranit nebo nápravy škod stojí zbytečně velké úsilí i čas. Za dokonale čistou domácností však nemusí stát velký účet. Moderní nano kosmetika dokáže rychle a efektivně odstranit mastnotu, rez, vodní kámen i běžný prach ze všech neporézních povrchů. Jedinou aplikací vyčistí, vyleští a rozzáří sklo, keramické obklady, plasty, dřevo i kov. Příjemným bonusem je pak i velká úspora času.

Úklid, který vydrží

Nemůžeme slibovat zázraky. Každý povrch se časem znovu zašpiní, nachytá prach nebo otisky rukou, nicméně účinná nano technologie dokáže udržet dokonalý lesk a čistotu s výrazně delším efektem. Při aplikaci na sebe přípravek naváže veškeré nečistoty, které uzavře v kapslích, odlehčí je od povrchu, kde je pevně zachytí mikrovláknová utěrka. Prostředek současně s čištěním vytvoří jemný ochranný film, který brání opětovnému usazení všech stop nečistot. Ochranná vrstva zvyšuje odolnost vůči vodě, brání usazení vodního kamene. V případě lakovaných nebo barevných plastových povrchů zvýrazňuje pigmenty, oživuje barvu a chrání proti vlivu přímého UV záření. S nano prostředky odstraníte veškeré nečistoty rychleji, vytvoříte zrcadlový lesk a získáte jistotu, že se k čištěnému místu nebudete muset vzápětí vracet.

Mikrovláknové utěrky – lesk bez šmouh

Dokonalý efekt čištění a leštění dosáhnete pouze správným pracovním postupem, v tomto případě pracovní pomůckou. Mikrovláknové utěrky jsou tkané speciální metodou s hustotou vláken 380 GSM, olemované skosené hrany a pevná vazba garantují vysokou odolnost. Ani při častém používání se z utěrky neuvolňují vlákna. Utěrka perfektně absorbuje přebytečné množství přípravku, dokonale jej rozetře po celém povrchu. Leštění je rychlejší a bez efektu šmouh nebo zbytečků drobných uvolněných nečistot.

Nemalou výhodou utěrky je i dlouhá životnost. Po úklidu ji můžete vyprat s běžným prádlem, bez problémů snese až stonásobný cyklus. Dvojice utěrek postačí k úklidu celé domácnosti, použít je můžete i pro čištění auta nebo kol. Pro všechny prostředky Nasucho jsou utěrky společné, neutrácejte zbytečně, s každým balením nemusíte kupovat nový pár.

zelena

Odolné nečistoty i zběžný úklid

Prostředky pro domácnost můžete vybírat ve třech typech. Profesionál odstraní mastnotu, prach, pyl, stopy hmyzu, biologické skvrny. Pevné povrchy rozzáří zrcadlovým leskem. Ultra nano navíc přidá i ochrannou vrstvu, která prodlouží efekt čištění a ochrání. Extra strong můžeme doporučit pro hrubé a velmi odolné nečistoty. Je vhodný pro porézní i neporézní povrchy, bez námahy odstraníte skvrny od jídla nebo pití i z potahů a čalounění, z koberců. Můžete umýt okna i žaluzie, zanesené obklady v kuchyni, vodovodní baterie, sprchový kout, nebo ošetřit po zimě zahradní nábytek.

Při péči o domácnost myslete i na sebe a na svůj čas. Za dokonalým úklidem nemusí stát hodiny namáhavé práce. Využijte moderní prostředky, které bez nebezpečných chemických složek, bez zápachu a bez složité aplikace zvládnou i velký úklid. Nemusíte kombinovat více prostředků, utrácet v drogerii za zahraniční přípravky. Nasucho vám dává k dispozici ekologicky šetrné a maximálně efektivní řešení.


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky