Pro dokonalý efekt čištění a leštění přípravky Nasucho je nutné dodržet pracovní postup a především používat distribuované mikrovláknové utěrky. Speciální hustá vazba vláken i jejich materiál výrazně urychlí práci při leštění a především předejdou poškození povrchu i tvorbě šmouh.

Moderní technologie

Mikrovláknové utěrky využívají vysokou vazbu vláken – 380 GSM. Systém tkaní vytváří dlouhé a hustě skládané smyčky, které zaručí rychlý a perfektní výsledek práce. Do dlouhých vláken jsou okamžitě zachyceny veškeré nečistoty – prach, pyl, ale i uvolněná mastnota, exkrementy, stopy hmyzu. Kličky aktivně brání návratu nečistot zpět na povrch. Při čištění nebo leštění pak odpadá zdlouhavé a opakované stírání jednoho místa. Vlákna dokáží pevně zachytit i malé kousky nečistot, které by mohly mechanicky poškodit citlivý povrch laku nebo skla. Velmi důležitá je také vysoká savost. Mikrovláknové utěrky pohltí přebytečné množství čistícího nebo leštícího přípravku do centra tkaniny. Suchými konci vláken pak dokážete dokonale rozleštit prostředek. Kombinace karnaubského vosku ve složení prostředků společně s výbornými vlastnostmi utěrek pak vytvoří dokonalý zrcadlový lesk. Bez šmouh, zbytku nerozetřeného přípravku nebo malých škrábanců.

Mnohonásobné využití

Pevná vazba vláken je v utěrce zakončena skosenými hranami. Obšití zabraňuje uvolňování vláken nebo jejich třepení. Ani při častém používání nevykazuje utěrka známky opotřebení. Při leštění skla nebo tmavých lakovaných povrchů nehrozí roznesení nevzhledných drobných žmolků. Při silném znečištění utěrky stačí zcela obyčejně vyprat v pračce. Látku perte při nižších teplotách a nepoužívejte aviváž. Utěrky můžete přidat do pračky například k pracovnímu oblečení. Kdykoli budete mít k dispozici vhodný protředek pro úklid, bez plýtvání vodou ani bez častého dokupování savých látek.

Všestranná pomoc pro vůz i domácnost

Pro práci s nano prostředky vám stačí sada dvou utěrek. Jednou utěrkou provedete hlavní část mytí, odstraníte prach, pyl, zbytky mastnoty, vodního kamene nebo jiných nečistot. Druhou suchou utěrkou pak zajistíte závěrečné leštění. Tytéž utěrky můžete používat pro čištění a leštění vozu, motocyklu, kola, ale také v domácnosti pro mytí oken, parapetů, koupelny nebo kuchyně. V portfoliu prostředků vám můžeme doporučit různou kosmetiku pro váš vůz – s efektem čištění, leštění a nano ochrany. Nabídka pro péči o domácnost zahrnuje také několik produktů. Pro všechny prostředky vám však postačí jediný pár utěrek.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky