Do popředí zájmu se v oblasti autokosmetiky dostávají ekologicky šetrné produkty, které spojují nejen ohleduplné využití vody, minimalizaci odpadu, ale také výhodu v jednodušší aplikaci a možnosti použít prostředky nezávisle na prostředí. Inovativní technologie umožní čistit a leštit automobil i mimo přístup k vodě a bez nutnosti řešit technické zázemí.

Jednoduché a účinné

Nanotechnologie využívá zcela nový způsob likvidace nečistot a aktivně zamezuje opětovnému usazování prachu, pylu i mastnoty. Speciální látka uzamkne drobné částice do mikrokapslí, které nadlehčí od povrchu. Mikrovláknové utěrky je pak účinně pohltí. Složení současně vytvoří jemný ochranný film, který odvádí vodu, zabraňuje usazování prachu i dalších nečistot a výrazně prodlužuje dobu, kdy bude třeba vozu znovu věnovat péči.

Úspora času i námahy

Auto nano kosmetika efektivně využívá ekologicky příznivé látky. Jediný prostředek zajistí nejen dokonalou čistotu, ale i precizní zrcadlový lesk a dlouhodobou ochranu všech neporézních povrchů. Při práci se nemusíte opakovaně vracet na stejné místo a postupně vystřídat šamponování, oplachování, čekat na oschnutí a složitě aplikovat a roztírat leštící a ochranný vosk. Ani nemusíte stát v dlouhé frontě u klasické auto myčky a riskovat poškození laku čistícími kartáči. Auto nano kosmetika vám dává k dispozici šetrné a přesto vysoce efektivní řešení péče o váš vůz.

Bez agresivní chemie

Složení prostředků spoléhá výlučně na ekologicky příznivé látky. Obsažený karnaubský vosk patří mezi nejtvrdší vosky na světe. Jednoduchým rozetřením a následným doleštěním vytvoří nepřekonatelný zrcadlový lesk. V lakovaných částech karoserie přivede k povrchu barevné pigmenty, rozzáří a oživí barvu. Je hlavní účinnou složkou, která vytváří vodě odolnou ochrannou vrstvu. Dokonale chrání i před vlivem UV záření, negativním vlivem agresivní posypové soli, ptačích exkrementů, zbytků mrtvého hmyzu.

Čištění kdykoli a kdekoli – doslova

K péči o váš vůz si nemusíte vyhrazovat celé odpoledne. Prostředek stačí aplikovat mechanickým rozprašovačem přímo na čištěnou plochu. K práci vám stačí jeden prostředek a dvě mikrovláknové utěrky. Nic víc. Není třeba zajistit přívod vody, postarat se o likvidaci odpadu, chránit vůz v garáži, odvětrávat prostor ani čekat na působení prostředků. Jednou utěrkou setřete veškeré nečistoty. Druhá, suchá, je určená k zakončení práce leštěním. O auto se můžete postarat na zahradě, před domem na parkovacím stání, v garáži. Jediným prostředkem můžete dokonale vyčistit kompletní vůz – lakovanou karoserii, čelní sklo, zrcátka, gumové a vinylové díly, ale i plasty. Praktické 500 ml balení můžete s sebou vozit i jako pohotovostní prostředek pro očištění namáhaných částí čelního skla a světlometů nebo jako účinnou pomoc při likvidaci náhlých skvrn.

Auto nano kosmetika je optimálním řešením. Spolehněte se na prostředek, který vám vrátí volný čas a zároveň výrazně pozvedne vzhled vašeho vozu.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky