Jak produkty Nasucho pracují a proč nezanechávají škrábance na povrchu auta?

 

  1. speciální polymery zachytí a uzamknou drobné části nečistot do kapsle, ve které je izolují a odlehčí směrem od povrchu, zabrání tak zpětnému návratu k čištěnému povrchu
  2. zachycená nečistota v kapslích je pak pohlcena mikroskopickým vláknem čistící utěrky.
  3.  produkty navíc zároveň obsahují Nano a Carnauba vosky, které doslova utěsní kovové části auta. Vosk pak zároveň pokryje vrchní část laku, kterému tak dodává dvojnásobnou ochranu. Tyto vosky odpuzují vodu, dodají povrchu super lesk a antistatické vlastnosti. Díky tomuto vylepšení se tak zabraňuje dalšímu usazování nečistot. Povrch laku je tedy čistější a zářivější o mnoho delší dobu než po použití tradičních mycích přípravků.
  4. Čistící prostředky metodou „na sucho“ jednoznačně NEPOŠKOZUJÍ povrch laku, ani žádný jiný povrch se kterým během čištění přicházejí do kontaktu. Stejně tak jako u jakéhokoli jiného druhu čištění vozu jde pouze o použití správné techniky a dodržování postupu zároveň s užíváním kvalitní mikrovláknové utěrky. Tento čistící prostředek sám od sebe nezpůsobí škrábance na laku.
  5. Velmi jednoduchý a účinný postup je založený na užívání dvou kvalitních utěrek z mikrovlákna. Jednoduše nastříkáte malé množství prostředku na přeloženou utěrku a na část vozidla. Lehce setřete první utěrkou a pak rychle čištění zakončíte doleštěním druhou utěrkou. Druhou utěrkou docílíte zrcadlového lesku. Tento postup opakujete na celý vůz. Výsledkem je nejen čisté auto, ale auto vysoce naleštěné a zářící. Voda je pro tento druh čištění zapotřebí pouze a jen v případě, že je váš vůz velmi znečištěn bahnem nebo pískem. Tyto hrubé nečistoty však stačí spláchnout nebo odstranit párou před začátkem práce s produkty na sucho.
  6. Zvažte jednoznačné výhody prostředků pro čištění suchou metodou oproti mytí vozidel tradičním postupem – kbelíky mýdlové pěny stříkající všude, neustálé propírání špinavé houby, oplachování litry vody a pak závěrečné leštění pomocí hadříku z mikrovlákna nebo z jelenice. Ke stejnému místu se tak mnohokrát vracíte a samozřejmě tím i zvyšujete pravděpodobnost poškrábání povrchu laku. Mnohokrát jste viděli špatný výsledek čištění vysokým tlakem vody nebo horké vody, puchýře na laku a náhodné poškrábání laku.

 Youtube


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky