Mikrovláknová utěrka je úžasným doplňkem, který vám pomůže dokonale pracovat s čistícími i leštícími prostředky. Využívá speciálně tkanou osnovu měkkých dlouhých kliček a upravené lemování, které neuvolňuje vlákna. Usnadní vám čištění hrubých nečistot, postará se o dokonalý lesk. Vám navíc pomůže efektivně pracovat s menším množstvím prostředků, ušetří váš čas i námahu.

Precizní práce s minimem námahy

Speciálně tkaný materiál rovnoměrně rozetře aplikovaný čisticí prostředek, hustá vlákna odstraní přebytek tekutiny. Už tímto jednoduchým krokem se vyhnete nekonečnému roztírání a následnému odstraňování šmouh. Dlouhé kličky okamžitě pohltí i uvolněné nečistoty a uzamknou je ve své vazbě. Při závěrečném leštění pak s jistotou roztíráte optimální množství leštidla, nemusíte se vracet ke stejnému místu víckrát.

Velikou výhodou mikrovláknové utěrky je naprostá všestrannost. Utěrky využijete při čištění čelního skla vozu, leštění karoserie, úpravy interiéru. Silně znečištěnou látku můžete kdykoli přidat mezi běžně prané prádlo. Nižší teploty bez aviváže navrátí utěrce původní jemnost. Utěrky snesou až stonásobný cyklus. Navíc váš vůz není jediná plocha, kterou můžete utěrkami čistit a leštit.

Při péči o domácnost oceníte rychlost a dokonalé pohlcení i velmi jemného prachu nebo pylu. Při utírání prachu, leštění a mytí oken, ale i sprchového koutu, vodovodních baterií nebo kuchyňské linky vás práce nebude zdržovat a dosáhnete lepších výsledků.

Všechny nano prostředky můžete kombinovat s jediným párem utěrek. Vždy doporučujeme pracovat se dvěma – jedna utěrka slouží k rozetření prostředku a pohlcení nečistot. Druhá suchá utěrka pak zajistí dokonalý zrcadlový lesk.

Zrcadlový lesk bez šmouh

Při výběru utěrek však nespoléhejte na “každou” látku s označením složení z mikrovláken. Levné utěrky se brzy třepí, na leštěný povrch uvolňují jemné chloupky a tím kazí původní efekt snadného leštění. Zásadnější problém také nastává, když utěrka uvolňuje zpět nečistoty a může způsobit i poškrábání citlivého povrchu. U lakované karoserie nebo zrcadel je to skutečně velmi nemilý efekt.

Doporučujeme vám používat pouze originální mikrovláknové utěrky z produkce Nasucho. Garantujeme pevnou vazbu v gramáži 380 GSM, vysoký počet vláken s kulatým profilem, pevné obroubení, které neuvolňuje vlákna.

Využijte čistící i leštící auto nano kosmetiku i domácí prostředky v plné síle. Mikrovláknové utěrky zvýší efekt čištění a zajistí skutečně zrcadlový lesk i na velmi namáhaných površích.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky