Pravidelná péče o domácnost sestává i z pravidelného stírání prachu. Zejména lakovaný nábytek a hladké skleněné nebo keramické desky okamžitě prozradí první známky usazených nečistot, otisky rukou nebo stopy po nápojích. Pro skvělý vzhled domácího vybavení však nemusíte každý den věnovat údržbě tolik času. Čistící prostředky na domácnost  Profesional vám nabízí všestranné využití, snadnou aplikaci a dlouhodobý efekt čištění pro všechny neporézní povrchy.

 

Zrcadlový lesk a dokonalá čistota

Složení prostředků kombinuje nejmodernější NANO technologie a karnaubský vosk. Nano technologie uzamknou nečistoty do kapsle, které zároveň nadlehčí směrem od povrchu. Jednoduchým setřetím mikrovláknovou utěrkou se tak prach i pyl zachytí a beze zbytku odstraní. Přítomný karnaubský vosk ve stejný okamžik vytváří dokonalý lesk a tenkou ochrannou vrstvu.

Ochranná vrstva výrazně prodlužuje trvání efektu čištění, zabraňuje opětovnému usazování nečistot, odpuzuje vodu. Složení působí i na barvu povrchů. Dokáže přivést k povrchu barevné pigmenty, zahladí drobné nerovnosti a oživí zrcadlový lesk.

 

Starší vybavení

Prostředky Nasucho můžete bez obav použít i na starším zařízení. Složení výrobků neobsahuje žádné agresivní látky, rozpouštědla nebo sloučeniny ropy. Výhradně přírodní látky působí na obnovu povrchu i jeho barev. Při aplikaci nemůže dojít k poškrábání nebo narušení laku. Samozřejmě, je důležité dodržet postup při aplikaci. Mikrovláknové utěrky jsou speciálně navržené pro práci s přípravky. Skosené hrany utěrky zabraňují uvolňování vláken a třepení, navíc pomáhají odstranit přebytečný vosk, zamezují vzniku šmouh. Výborně zachycují prach, čistí a i po zaschnutí čistícího prostředku dokážou rozzářit povrch vysokým leskem.

Velkou výhodou je také univerzální využití Ultra Nano. Jediným prostředkem můžete vyčistit a vyleštit lakované povrchy nábytku, ale také skleněné výplně, chromované doplňky. Veškeré neporézní povrchy jediným pohybem rozzáříte zrcadlovým leskem.

 

Eliminace alergenů

Vytvořená ochranná vrstva působí na dobrý vzhled nábytku, ale aktivně přispívá i kvalitnějšímu prostředí. Zejména v domácnosti s alergiky je třeba minimalizovat zdroj alergenů a více dbát na pečlivý úklid. Prostředky Nasucho jsou v tomto směru vynikající pomocí. Výrazně zjednoduší péči o domácnost a ušetří vám čas.

 

Bezpečnost i pro prostředí s dětmi

Příznivé složení prostředků je také výhodou při úklidu domácnosti s malými dětmi. Prostředky nedráždí kůži, nejsou parfumované. Při práci není třeba dodržovat zvláštní opatření. Využijte váš čas příjemně, odpočiňte si, nebo se věnujte své rodině. Prostředky Nasucho vám pomohou udržet domácnost v dokonalém pořádku bez zbytečného plýtvání časem i silami.

 

Produkty můžete zakoupit zde : www.nasucho.cz

 

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky