Karnaubský vosk je považovaný za nejtvrdší přírodní vosk. Aplikací tenké vrstvy vytvoří dokonalý lesk na jakémkoli povrchu. Zvlášť vynikne na lakovaných částech, chromu nebo skle. Krom skvělého vzhledu přináší i neméně důležitou ochranu. Odpuzuje vodu, zabraňuje usazování nečistot. Je tedy ideální složkou pro autokosmetiku.

Zapomeňte na složité postupy

Dřívější autokosmetika dokázala zaměstnat na celé odpoledne. Pro dokonalou čistotu a lesk bylo třeba vystřídat několik prostředků. Každý se jinak ředil, jinak aplikoval, bylo třeba počkat danou dobu působení a v případě leštění vosky vybavit se i potřebným vybavením. Rozlešťovací kartáče sice zrychlily postup práce, nicméně i tak vyžádaly jistou investici času a hlavně zakoupení. Ruční leštění jelenicí bychom dnes doporučovali jako účinný trest. V garáži se kupily přípravky a efekt nebyl vyvážený vynaloženým úsilím.

Nano autokosmetika Nasucho odbourá veškeré dřívější starosti. Ušetří nejen váš čas, ale i vaši peněženku. Jediným prostředkem můžete vyčistit karosérii, skla, zrcátka i palubní desku. Profesional a Ultra Nano účinně odstraní odolné nečistoty, prach, pyl, brzdový prach, mastnotu i zbytky mrtvých těl hmyzu nebo ptačí exkrementy. Jsou vhodné pro všechny neporézní povrchy.

Jednoduše a rychle

Aplikace spočívá v prostém nanesení mechanickým rozprašovačem. Mikrovláknovou utěrkou prostředek rozetřete a druhou, suchou, doleštíte celou plochu. Operace zabere pár minut. Žádný kbelík s vodou, houba, oplachování nebo čekání. Mimořádný efekt spočívá v kombinaci složení přípravku a vlastností mikrovláknové utěrky. Tkanina má hustou vazbu, dlouhá očka pohltí přebytečné množství tekutiny, autokosmetiku rozetřou v rovnoměrné vrstvě a předejdou tak šmouhám. Nasucho nadlehčí nečistoty od povrchu a utěrka s dlouhými vlákny je okamžitě pohltí. Tím předchází poškrábání povrchu a poškození.

Dokonalá čistota, lesk ochrana

Prostředky Nasucho vytváří perfektní efekt. Základním rozdílem mezi variantou Profesional a Ultra Nano je dodatečná ochrana povrchu. Profesionál zajistí perfektní čistotu a zrcadlový lesk. Vytáhne barevné pigmenty v laku, oživí chromové díly a podtrhne skvělý vzhled vozu. Ultra Nano navíc doplní skvělý vzhled i jemným ochranným filmem, který prodlužuje trvání čistoty i lesku. Odpuzuje a odvádí od povrchu vodu, odolává UV záření, zabraňuje usazování jemných nečistot.

 

Kosmetika Nasucho si již získala přízeň mnoha motoristů. Slibuje mimořádný efekt s minimální námahou. Váš vůz je vaší vizitkou. Skvělému vzhledu však nemusíte obětovat volné odpoledne. Auto můžete vyčistit a naleštit kdekoli, kdykoli a v rámci pár desítek minut. Bez nutnosti oplachování a s potřebou jednoho jediného přípravku a páru mikrovláknových utěrek můžete vozu i motocyklu vrátit lesk doma na zahradě, na parkovišti, v garáži i kdykoli na cestách.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky