Pečlivým mytím vozu můžete strávit celé nedělní odpoledne, spotřebujete velké množství vody, na jedno místo se zpravidla musíte opakovaně vracet. Proces zahrnuje opláchnutí vodou, nanesení čistícího přípravku, smývání, a pro dokonalý výsledek i dodatečné leštění. S moderní autokosmetikou však veškerá namáhavá práce odpadá. Jediný prostředek dokáže odstranit i odolné nečistoty, zajistí perfektní čistotu povrchu a zrcadlový lesk, přidané složky pak navíc ošetřené povrchy chrání před vlivem UV i opětovným usazováním nečistot. Pro mytí potřebujete zlomek času a navíc můžete auto ošetřit kdekoli. Nano auto kosmetika se neoplachuje vodou, nanáší se přímo na povrch, tím odpadá poměrně zásadní starost o odpadní vodu a také o další náklady spojené s mytím.

Bez škrábanců a bez šmouh

Používání autokosmetiky Nasucho zajistí dokonalou čistotu všech neporézních povrchů. Nemusíte střídat různé přípravky pro sklo, lakovanou karoserii nebo plasty. Dodržením správného postupu jediným krokem vyčistíte auto kompletně a věnovat se můžete i interiéru – přístrojové desce, dveřím, přihrádkám. Za efektivním používáním se skrývá účinné složení, které je postaveno na přírodních složkách, vysoký lesk garantuje přidaný karnaubský vosk. Důležitý je také doplněk – mikrovláknová utěrka. Speciální tkaní s dlouhými očky s gramáží 380 GSM okamžitě pohltí a uzamkne v pevné vazbě veškeré nečistoty – prach i pyl. Zabrání opětovnému návratu na povrch a tím i možnému mechanickému poškození citlivých částí. Měkká látka má zkosené okraje upravené prošitím, ani při opakovaném používání neuvolňuje vlákna, zachovává si vysokou pevnost a odolnost. Jemná tkanina také dokonale pohltí přebytečné množství prostředku. Po povrchu dokáže skvěle rozetřít rovnoměrné množství. Praktická utěrka tak zvýší efektivitu vaší práce a sníží spotřebu čistících prostředků.

Vyčistí i vyleští

Při práci doporučujeme pracovat se dvěma utěrkami. Jedna zajistí rozetření prostředku, pohltí nečistoty a ošetří povrch. Druhá suchá utěrka pak dokončí práci a vytvoří zrcadlový lesk. Velkou výhodou utěrek je možnost praní. Znečištěné látky můžete prát na nízké teploty bez aviváže, plnohodnotné služby vám tak zajistí i se stonásobným opakováním. Používat je můžete i v souvislosti s dalšími produkty Nasucho. Při mytí oken v domácnosti skvěle poslouží. Úklid koupelny včetně mytí sprchového koutu, vodovodních baterií nebo obkladů se zkrátí na minimální čas.

Trvalý efekt

Používání prostředků s nano technologií dodá povrchům čistotu, lesk, ale navíc i ochranu. Tenký film odpuzuje vodu, brání opětovnému usazování prachu i pylu. Přivede k povrchu pigmenty v laku a aktivně je chrání před vlivy UV záření. Auto kosmetika Nasucho dokonale splňuje požadavky každého majitele vozu – zajistí čistotu a zrcadlový lesk s minimální námahou a bez ztráty času.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky