Motokosmetika nového tisíciletí

20161019142619-35291_jpg660x500Motorka je pro mnoho mužů i žen nejen dopravním prostředkem, ale i životní filosofií. Záleží na perfektním stavu motoru, ale i jejím vzhledu. Denní údržba však nemusí představovat složité mytí, kombinování několika různých prostředků a dlouhé namáhavé leštění. Přinášíme vám speciální technologii, která vám zaručí perfektní péči o váš stroj s minimální námahou.

Účinná, rychlá a bezpečná

Nano kosmetika na motorku kombinuje přírodní složky a neagresivní chemii. Nevyužívá ropné sloučeniny, rozpouštědla ani jiné agresivní chemické látky. Technologie účinně likviduje nanesený prach, pyl, ale i odolné zbytky hmyzu, ptačí exkrementy, stopy mízy ze stromů. Velmi důležitou složkou je karnaubský vosk, který je považovaný za nejtvrdší přírodní vosk na světě. Právě ten je garancí dokonalého zrcadlového lesku. Společně s nano vosky přivede k povrchu lakovaných dílů barevné pigmenty, rozzáří hladké plochy skel a chromových částí zrcadlovým leskem a navíc vytvoří jemný ochranný film. Při dešti odvádí spádovou vodu od povrchu, chrání před vlivem UV záření, brání opětovnému usazení nečistot včetně posypových solí.

Pohotově vždy po ruce

Tekuté složení prostředku zaručuje snadnou aplikaci, rovnoměrné rozetření, a okamžitý efekt. Při rozetření nano technologie okamžitě uvolní veškeré nečistoty, nadlehčí je a odvede od povrchu. Zde je velmi důležité dodržet doporučený postup a použít mikrovláknovou utěrku. Pevná vazba vláken a vysoká absorbční vlastnost zlepší rozetření, pohltí nadměrné množství a bezpečně pojme veškeré nečistoty. Zabrání tak možnému poškrábání, okamžitě leští a nezpůsobuje šmouhy. Praktické balení v mechanickém rozprašovači vám umožní přípravek kdykoli použít pro kompletní ošetření motorky, nebo jen dílčí úpravy, odstranění nečistot z exponovaných míst.

Čištění kdekoli

Nano čístící přípravky na motorku vám dají naprostou volnost. Pro mytí nepotřebujete zabezpečit místo, zajistit přívod a odpad vody k oplachování, ani bezpečnostní ochranné prostředky. Přípravky můžete volně použít v garáži, před domem, na parkovišti.

Nano kosmetika na motorku

Účinné a efektivní technologie nyní máte zcela k dispozici. Čistící přípravky na motorky dodají vaší motorce perfektní vzhled. Vyzkoušejte novinku, která dokonale spojí mytí, leštění i ochranu povrchů v jediném kroku. Ušetřete námahu a svůj čas věnujte aktivitám, které vás baví.


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky