Nano motokosmetika

MI4A6883Motocykl je pro mnohé muže sportovním zážitkem, svobodou volné jízdy a životním stylem. Pečlivě seřízený stroj ukrytý v dokonale upravené konstrukci je chloubou a vizitkou. Lesk chromu, syté barvy laku a dokonalý stav. Péče o motocykl je nedílnou součástí motorkářské vášně, nicméně není nutné trávit čas zbytečně zdlouhavou a neefektivní prací. Nano motokosmetika vám nyní přináší možnost využít moderní technologie ve prospěch dokonalého vzhledu a dlouhodobé ochrany všech povrchů.

Účinné a dlouhodobé řešení

Nasucho spoléhá především na aktivní složky na přírodní bázi. V prostředcích je obsažený velký podíl karnaubského vosku, který je považovaný a ceněný jako nejtvrdší přírodní vosk vůbec. V ideální tekuté konzistenci se snadno aplikuje a ihned působí. Dokáže vytvořit na všech neporézních površích dokonalý zrcadlový lesk. Důležité je spojení “na všech”. Tentýž prostředek můžete aplikovat na čelní kryt, zrcátka, lakované části, ale i součásti z chromu, plastu nebo gumy. Při práci nemusíte střídat různé prostředky, čekat na působení přípravků, vosk po mytí složitě roztírat a rozleštit. Motokosmetika  Nasucho zajistí jediným krokem mytí, leštění i ochranu.

Rychlá a jednoduchá aplikace

Nano motokosmetika se aplikuje mechanickým rozprašovačem přímo na povrch. Prostředek bezpečně uvolní veškeré nečistoty, které pak stačí setřít speciálně upravenou mikrovláknovou utěrkou. Dokonale čistý povrch pak stačí doleštit druhou suchou utěrkou, která zároveň pohltí zbytky přípravku a vytvoří zrcadlový lesk. Přípravky nepůsobí chemické změny ve struktuře povrchu, nevytváří šmouhy. Neobsahuje agresivní chemické látky ani rozpouštědla. Nano kosmetika je ideálním prostředkem i pro veterány nebo motocykly s velkou hodnotou. Pro práci není třeba řešit přívod vody, zajistit likvidaci odpadu ani se vybavit kombinací přípravků. Vaši motorku můžete čistit doslova kdykoli a kdekoli.

Pohotový prostředek i pro odolnou špínu

Motokosmetiku můžete vybírat ve dvou typech. Profesionál odstraní veškeré nečistoty včetně mastnoty, zbytků asfaltu, brzdového prachu, posypových solí, zbytků hmyzu nebo ptačích exkrementů. Zároveň vytvoří dokonalý zrcadlový lesk. Ultra nano však zachází ještě dál a k dokonalému lesku dodává jemnou ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu. Aktivně tak brání části motorky před rezem, ale také UV zářením a vlivem silničních posypových prostředků. Zvýrazňuje barevné pigmenty v laku a zejména – omezuje opětovné usazování prachu a nečistot. Efekt dokonale čistých a vyleštěných povrchů tak přetrvává po mnohem delší dobu.

Ušetřete čas, peníze i vaši námahu

Nasucho vám vrátí volný čas. Užijte si vyjížďky a věnujte se sportu, který vás baví. Jistě, péče o motocykl je důležitá, s prostředky Nasucho však nebudete dělat kompromisy. Dokonale čisté povrchy, prvotříní lesk a dlouhodobá ochrana vás bude stát zlomek současných nákladů i času.


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky