Autokosmetika Nasucho se dostává do podvědomí díky rychlému a spolehlivému efektu v čištění i leštění. Produkty kombinují účinné přírodní látky společně s Nano technologií. Výrazně tak zjednodušují aplikaci a pomáhají dosáhnout prvotřídních výsledků. Velkou předností je také naprostá svoboda v použití. Autokosmetika Nasucho je vhodná pro všechny povrchy. Bez agresivní chemie, rizika vzniku škrábanců nebo šmouh můžete během chvíle dokonale ošetřit celý vůz i motocykl.

Rozšíření servisu zákazníkům

Prostředky Nasucho jsou určené jak pro koncové zákazníky, ale i pro profesionální firmy. Váš autoservis může svým klientům nabídnout služby i mimo běžný rámec oprav nebo kontroly technického stavu vozu. Mytí a leštění karoserie a skel vám s přípravky Nasucho zabere minimum času. Výsledný efekt však doplní profesionální přístup. Portfolio produktů zahrnuje speciální prostředky pro čištění velmi odolné špíny, ale i k renovaci pneumatik a plastových částí. Dokonalý technický stav s perfektním vzhledem vozu budou vaší nejlepší reklamou a doporučením pro další nové zakázky.

Okamžitý efekt s minimální námahou

Prostředky Nasucho jsou také velmi oblíbeným nástrojem úklidových firem. Při čištění vozu využívají maximální svobodu a pohodlí. Bez nutnosti oplachovat přípravky vodou nemusíte řešit dostatečné technické zázemí pro mytí. Leštění nemusí doprovázet speciální přístroje ani kombinace několika různých přípravků. Bez obav o změny na barvě laku, nežádoucích chemických reakcí můžete jediným prostředkem ošetřit všechny neporézní povrchy. Dvě mikrovláknové utěrky a jeden rozprašovač s přípravkem. Ošetřit vůz můžete přímo u klienta v garáži, venku na zahradě i v parkovacím stání.

Dokonalý první dojem

Autokosmetika Nasucho je skvělým prostředkem i pro údržbu vystavovaných vozů k prodeji. První dojem hraje velmi důležitou roli. Dokonale vyleštěná karoserie zvýší atraktivitu a přitáhne pozornost zájemců. Prostředky Ultra Nano dokáží přivést k povrchu barevné pigmenty, rozzáří lak, chrom i skla. Navíc vytvoří jemnou ochrannou vrstvu, která prodlouží efekt trvání. Vozy prezentované venku i uvnitř autosalonu budou perfektně reprezentovat.

Prodej bez balení a odesílání

Výhodné podmínky spolupráce můžeme nabídnout i prodejcům autokosmetiky a doplňků pro motoristy. Zajímavou provizi z prodeje čistících prostředků Nasucho můžete zvýšit dalším bonusem – dropshippingem. Ideální způsob prodeje vám umožní zadat přípravky do nabídky vašeho eshopu. Objednávku klienta nám jednoduše předáte k vyřízení. Postaráme se o zabalení i doručení. V podnikání vás nevážou skladové zásoby, uložená investice do nákupu zboží ani logistika.

Rádi vám poskytneme podrobné informace. Používání i prodej prostředků Nasucho vám garantují spolehlivý nárůst počtu zákazníků a tím i trvalý příjem. Český výrobek si získává velkou pozornost a oblibu. Ekologicky příznivé řešení společně s vysokým efektem jsou správným krokem do budoucna. Odběr přípravků ve velkoobchodních cenách pak navyšuje profit vašeho podnikání.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky