Za dokonale čistým autem nemusí stát ani namáhavé ruční mytí, rozmáčené ruce a dlouhý seznam prostředků, ani neméně dlouhá fronta u automyčky. Perfektní lesk, ochrana barvy a dlouhý efekt čistoty můžete vykouzlit kdekoli a kdykoli. Jediné, co k tomu potřebujete, je efektivní kosmetika, která vám ušetří čas a energii, a bez kompromisu odstraní veškeré nečistoty z povrchu vozu.

Moderní technologie

Z reklam jsme poměrně skeptičtí a každá moderní technologie vzbuzuje opatrné výhrady. Autokosmetika Nasucho však představuje spolehlivé produkty, které plně využívají nové poznatky a přírodní účinné látky. Přípravky spojuje vysoký efekt bez úkoru na vysoké náklady nebo zasažení životního prostředí. Nasucho se neoplachuje vodou, při práci odpadá potřeba zajistit náročné technické zázemí s přívodem vody i likvidací odpadu. Aplikace mechanickým rozprašovačem otevírá možnost čistit auto svobodně kdekoli. Na zahradě, na parkovišti před domem, během cest, nebo i v garáži. Další výhodou je, že k práci potřebujete jediný prostředek. Podle požadované intenzity nebo vaší náročnosti stačí zvolit jediný produkt a ošetříte nejen lakovanou karoserii, ale i okna, zrcátka, plasty, chromované části, gumu. Vyleštíte vůz zevnitř i zvenčí a s mnohonásobně delším efektem.

Odstraní odolné nečistoty

Produkty představíme od základního výrobku. Basic je vhodný pro porézní i neporézní povrchy. Bez čekání na dobu působení, bez míchání a složitého postupu odstraní z povrchu veškeré odolné nečistoty. Poradí si se silničním a brzdovým prachem, posypovou solí, ale i se zbytky těl hmyzu, ptačími exkrementy nebo mízou ze stromů. Přípravek stačí nastříkat na povrch, rozetřít mikrovláknovou utěrkou a setřít.

Vyčistí a dokonale naleští

Přípravek Profesional nabízí o stupeň náročnější služby. Je vhodný pouze pro neporézní povrchy, ovšem k perfektním výsledkům v čištění přidává i zrcadlový lesk. Prostředek pracuje ve dvou krocích. Jako první uvolňuje nečistoty, nadlehčuje je od povrchu a nechává pohltit mikrovláknovou utěrkou. Druhá utěrka pak dokončí druhý krok a doleští zbytky přípravku do podoby vysokého lesku.

Ochrání povrchy

Poslední z trojice, Ultra nano, přidává k vysokému lesku i tenkou ochrannou vrstvu. Zabraňuje opětovnému usazení nečistot, odpuzuje vodu. Ani po dešti na laku neulpívají nevzhledné skvrny prachu. Ochrana zvýrazňuje pigmenty barvy a zároveň jej chrání před vlivem UV záření.

Bez šmouh a škrábanců

Autokosmetika Nasucho pracuje s mimořádným efektem i díky speciálním mikrovláknovým utěrkám. Hustá vazba vláken bezpečně pohltí veškeré pevné nečistoty, zabrání jejich návratu k povrchu a tím předchází poškrábání. Okraje jsou chráněné silným tkaním, utěrka neuvolňuje vlákna ani se netřepí. Mimořádně odolné utěrky stačí po použití zcela běžně vyprat v automatické pračce. Využít je můžete se všemi prostředky Nasucho, vždy vám stačí jediný pár. S garancí mnohonásobného praní tak výrazně ušetříte a svému vozu zajistíte perfektní čistotu i lesk po celý rok.   Vyzkoušejte autokosmetiku Nasucho. Dárková balení nabízí praktickou sadu prostředku i s utěrkami v příznivé ceně. Jsme si jisti, že vytvoří skvělý efekt i u vašeho auta. Pro ženy je autokosmetika skvělým tipem i jako originální dárek. Muži možná doma neuklízí, své auto však udržují v perfektním stavu vždy.

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky