Každý majitel auta se minimálně jednou setkal s klasickým ručním mytím. Ať už vás k umytí vozu donutil tchán během víkendové povinné návštěvy nebo jste se nechali zlákat novinkou v autokosmetice sami – výsledek zřejmě nebyl tak zásadní a rozhodně nestál za celou námahu. Na trhu najdete velké množství zaručených prostředků na sklo, lakovanou karoserii, chromové díly a bez pochyby část z nich skutečně funguje. Pro pečlivé ošetření celého auta však musíte kromě času vynaložit i nemalé výdaje. Proč to dělat složitě? Nano autokosmetika zajistí perfektní čistotu, vysoký lesk a k ošetření veškerých povrchů vám postačí jediný mechanický rozprašovač.

Perfektní čistota a zrcadlový lesk

Jelenici a fyzický trénink nebo drahé ruční kartáče můžete nechat tchánovi. Nano autokosmetika Nasucho představuje mnohem jednodušší a efektivnější způsob, jak vašemu autu vrátit dokonalý vzhled. Unikátní složení sestává pouze z přírodních složek, neobsahuje agresivní chemii ani rozpouštědla. Jednoduchá aplikace a okamžitý účinek vás přesvědčí již po prvním vyzkoušení. Profesional i Ultra Nano obsahují karnaubský vosk, nejtvrdší přírodní vosk, který zvýrazní pigmenty a dodá jakémukoli neporéznímu povrchu prvotřídní lesk. Ultra Nano k účinnému složení navíc dodává i ochrannou vrstvu. Tenký film odpuzuje vodu, zabraňuje vzniku nevzhledných skvrn, brání v opětovném usazení nečistot jako je prach a pyl, mastnota.

Bez námahy a přesto se skvělým efektem

Základní finta je jednoduchá. Kvalitní prostředek a mikrovláknové utěrky. Mechanickým rozprašovačem nanesete přípravek na povrch, rozetřete a pak druhou suchou utěrkou doleštíte. “Umytí” auta je otázkou pár minut. Nemusíte se tahat s kbelíkem s vodou, střídat různé prostředky a hlavně nemusíte auto oplachovat. Ušetříte svojí námahu, náklady i prostředí kolem sebe. Auto můžete vyčistit a naleštit doma na zahradě, před domem, na parkovišti nebo i v garáži. Autokosmetika je bez zápachu, použitím nevznikají odpady a ani nepotřebujete speciální pomůcky.

Pozor na ženy

Nano autokosmetika dosahuje prvotřídních výsledků. Čelní sklo, okénka, zrcátka, karoserie i palubní deska se znovu rozzáří a omládne. Váš vůz je vaší vizitkou, i pokud nijak zvlášť netrpíte na perfektní pořádek, jistě oceníte čistý a reprezentativní vzhled. Nano autokosmetika Nasucho dokonale splní požadavky. Odstraní prach, mastnotu, ptačí exkrementy i mízu a vrátí vozu lesk.

Raději sdílíme zkušenost mnoha našich zákazníků, od kterých si manželky rády půjčují autokosmetiku i na úklid v domácnosti. Ženy se dívají na mužské koníčky skrz prsty, jistě uznáte, že pokud vezmou na milost a dokonce začnou sami užívat vaše čisticí prostředky, pak proto – že opravdu fungují!

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky