Čištění bez vody

Současný trh nabízí řadu speciálních prostředků pro mytí i leštění vozidel. Různá výrobci vytváří produktové řady pro odstranění odolných nečistot, běžné čištění, zrcadlový lesk a tak dál. Většina předkládaných produktů skutečně dosahuje avizovaných kvalit, nicméně zaměřuje se pouze na jednu oblast. Pro dokonale umyté a vyleštěné auto musíte použít kombinaci více prostředků, při aplikaci se postupně vracíte několikrát k témuž místu.

Portfolio produktů Na sucho přitom nabízí efektivnější řešení. Speciální složení kombinuje výlučně přírodní látky a nano technologii, která vám umožní zároveň odstranit nečistoty, oživit barvy, dosáhnout dokonalého lesku. Navíc s minimální námahou a bez nutného technického zázemí.

Mytí vozu kdekoli a kdykoli

Značka Na sucho nabízí jedinečnou a hlavně pohotovou možnost kdykoli a kdekoli vyčistit váš vůz. Můžete parkovat před domem, v garáži, na zahradě. Při práci stačí prostředek aplikovat mechanickým rozprašovačem přímo na čištěný povrch a rozetřít speciální mikrovláknovou utěrkou. Nemusíte se namáhat s přívodem vody pro oplachování, střídat několik hub a máčet si ruce ve studené vodě. Výsledek čištění je okamžitý a při pečlivé aplikaci na celý vůz nezabere víc jak půl hodiny. Jediným prostředkem odstraníte stopy hmyzu, exkrementů, silniční prach, pyl. Zároveň povrch dokonale vyleštíte. Jediným mytím i prostředem můžete ošetřit nejen lakované povrchy, ale i skla, zrcátka, palubní desku.

Dlouhodobý efekt

Při práci s prostředky Na sucho vytváříte zároveň dokonale lesklou plochu a dodáváte povrchu i tenkou ochrannou vrstvu. Aktivní nano technologie nejen usnadňuje odstranění nečistot, ale zároveň brání opětovnému usazování prachu, pylu, odpuzuje vodu. Nano technologie také oživuje pigmenty v barvě laku, dokonalý efekt pak chrání před vlivem UV záření.

Bez agresivní chemie

Na sucho jsou výjimečným řešením i z hlediska dopadu na životní prostředí. Složení výrobků neobsahuje nebezpečná rozpouštědla ani produkty z ropy. Při použití nevzniká nepříjemný zápach, při styku s pokožkou nedochází k podráždění. Přítomný karnaubský vosk je považovaný za nejkvalitnější přírodní vosk, který se velmi dobře nanáší a zvyšuje efekt zrcadlového lesku.

Zásadní úspora vody

Obrovská výhoda při čištění bez vody spočívá nejen v úspoře vašeho času a námahy. Pro aplikaci není třeba prostředky oplachovat vodou, čímž odpadá zásadní problém se znečištěním odpadních vod a velkou spotřebou.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky