Technologie Ultra Nano

Detaily projektu

Kategorie:
Technologie
ECO Ultra Nano
Určení
Automobil Motocykly Karavany Autobusy Lodě
Složení
Výhradně přírodní složky - včetně speciálních smáčedel, maziv, vysoce kvalitních polymerů na vodní bázi a ochranných činidel
Použití
Vnější lak, sklo, zrcadla, chrom, gumu, plasty, tvrdé vinyly, slitin
Balení
500 ml,5,25,50 l

auto-nano-lahevUvádíme na trh revoluční výrobek - Nasucho Ultra  Nano & Karnaubský vosk 

Pro vaše vozy, motocykly,karavany,autobusy,lodě zajistí s akční rychlostí minimálně 7mi násobné umytí, vyleštění a Nano ochranu. Výsledek umytí a leštění je v kvalitě jako v předváděcím salonu.

Nasucho Ultra  Nano & Karnaubský vosk je jedinečný prostředek pro detailní precizní čištění povrchů vozů: čistí, osvěžuje, rozzařuje, a chrání speciální voskovou Nano technologií. Absolutní novinka, přátelská vůči životnímu prostředí i uživatelům, pro mytí, leštění a navoskování auta za sucha. Může být použitá k čištění a perfektnímu vyleštění jakékoliv vnější části povrchu vozu, motocyklu, lodí, letadel a karavanů. Umožní vám dosáhnout doslova zrcadlového lesku za poloviční čas než při práci s klasickým voskováním. Navíc opatří povrch UV ochranou, odpuzuje vodu a minimalizuje opětovné usazování nečistot. Ultra Nano pro čištění na sucho vám svým speciálním složením a naprostou nulovou spotřebou vody k aplikaci dává úplnou svobodu vyčistit a naleštit kompletní exteriér vozu kdykoli, kdekoli ekologicky příznivou cestou. Dosáhnete naprostého lesku bez kompromisů a zároveň můžete dbát o životní prostředí.

Nasucho Ultra  Nano  obsahuje mnoho kvalitních složek, včetně Nano vosku, vysoce účinného karnaubského vosku (považovaný za nejlepší přírodní ochranný vosk), speciální smáčedla, maziva, unikátní polymery na vodní bázi a chránící činidla. Toto složení přináší nepřekonatelně lepší výsledky v čištění, leštění, voskování a v péči o detaily než automyčky.

Zcela bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů. Ultra Nano dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí, leští a voskuje – přispívá ochraně životního prostředí. Okamžitě navrací lesk vnějšímu laku, sklu, zrcadlům, chromovým částem, gumám, plastům, tvrzenému vinylu, slitinám, kolům, čalounění a stěračům. Zároveň poskytuje prevenci proti škrábancům a oděrkám. Dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí a leští. Oživuje přirozený lesk vašeho vozu a přináší zpět k povrchu brilantní barevné pigmenty v laku, chrání jej od přírodních chemických škodlivých látek. Vynikající výsledky přivádí i na vnitřních povrchách plastů, dřevě a čalounění dveří.

moto-nano-lahevThe Environmental Protection Agency (EPA) uvádí, že čištění auta konvenční metodou šamponem a hadicí může spotřebovat až 116 litrů vody na jedno mytí. Pak naprosto vyniká srovnání, že s množstvím  1 x 500 ml prostředku Ultra Nano, který pokryje a ochrání  umytí a lesk vašeho vozu po dobu průměrných třech příležitostí, bez použití jediné kapky vody ani elektřiny. Šetřete vodu, šetřete čas a dopřejte si profesionálního lesku!

Pro velko i malo obchodní distributory i soukromé odběratele je náš přípravek Ultra  Nano & Karnaubský vosk plně k dispozici v 500ml,5l, 25L,50l balení .

Návod k použití

Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek Professional na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku, tím zároveň zajistíte vysoký lesk. Pokračujte postupně na celé ploše vozu. Je možné použít ve spojení  Basic. Tak dokonale vyčistíte celý exteriér i interiér vozu. Nepoužívejte na: porézní povrchy, například skládací střecha kabrioletů, koberce a tkaniny. Na místa znečištěná brzdovým prachem a na pedály – použijte Univerzální čistič. (Nepoužívejte výrobky na silně znečistěné povrchy zaschlým blátem.).

Skvělé balení  500ml s rozstřikovací hlavicí se stlačitelným mechanismem  - s odkapávačem zdarma, žádný únik čisticího prostředku a vždy připravený k použití. Všechny plastové rozprašovače jsou 100% recyklovatelné, bez kovových částí. Certifikované pro Evropu jako bezpečné pro děti.

Jak Nasucho Ultra  Nano pracuje

speciální polymery zachytí a uzamknou drobné části nečistot do kapsle, ve které je izolují a odlehčí směrem od povrchu, zabrání tak zpětnému návratu k čištěnému povrchu. Zachycená nečistota v kapslích je pak pohlcena mikroskopickým vláknem čistící utěrky. Karnaubský vosk zároveň vytváří bariéru, která účinně snižuje oxidaci barvy a negativního vlivu UV záření, hlavní nepříznivé složky lakovaných povrchů. Vosk přidává povrchu na vynikajícím lesku a zároveň působí ochrannou antistatickou úpravou na glazury, která odvede nečistoty i stékající vodu. Unikátní složky propůjčují povrchu vynikající lesk, antistatické vlastnosti, které dokonale odvádějí z povrchu vodu. Takto ošetřený nepřilnavý povrch pak odpuzuje nečistoty a prach a zajistí, že vaše vozidlo zůstane čistší po mnohem delší dobu. Opakované používání Ultra Nano zajistí také, že lak zůstane déle čistý a chráněný před škodlivými účinky kyselých dešťů, katalytické emise, silničního dehtu, biologických stop, silniční špíny a soli.

pearlmicrofiber1-960x540Produkt  Nasucho  - Mikrovláknové utěrky

Jediná správná volba k dosažení profesionálního lesku pro lakované povrchy, sklo, chromové části, slitiny i plasty, které uspokojí každého náročného uživatele a umožní výsledek čištění lepší a pečlivější než v automyčce. Ultra absorpční schopnosti utěrek je možné použít na mokrých i suchých površích. Utěrky je možné zcela prát v automatické pračce, a přesto nic neztratí z kvality a je možné je používat znovu a znovu. Jsou velmi měkké a odolné, nepouští vlákna. Utěrky jsou vyrobené z mikrovláken speciálně složených z polyesteru a polyamidu. Dodávají se ve dvou barevných provedeních. Tato univerzální utěrka z mikrovlákna je nejen prvotřídní pro práci na mytí a čištění všech povrchů vozidel, ale je ideální pomocník v úklidu celého domu.

Čistí, myje a leští

  • Zajistí profesionální a vynikající lesk  do detailů pro automobily, motocykly, karavany, lodě a letadla.
  • Vynikající všestrannost využití,  na sucho pro detailní vyleštění a pro leštění  náročných míst stačí jednoduše navlhčit.
  • Absorbuje větší množství vody, je měkčí a hustší než je obvyklé látkové ručníky.
  • Odstraňují přebytečný vosk bez poškrábání.
  • Vynikající pro zachycení prachu, čistí i po zaschnutí prostředku a leští povrch do vysokého lesku.

Opravdu vynikající vysoce kvalitní mikrovláknová utěrka s těsnou vazbou a speciálním dvojitým prošitím na okrajích zajišťuje svou dlouhou životnost. Obsahují více než 90.000 vláken na čtvereční palec. Tato jedinečná profesionální utěrka s technikou kulatých hran se dodává ve velikosti 40 x 40 cm, 380 GSM.  Utěrka z mikrovlákna snadno čistí, zajišťuje vysoký lesk, zachycuje veškerou špínu a nečistoty. Zajistí vám bezkonkurenční všestranný výsledek.


Rychlý kontakt 775 615 501 info@nasucho.eu


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva


LOGO-CELE-BILE


Získejte naš nový Velkoobchodní Ceník


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky