I při použití sebelepšího čisticího prostředku musíte zpravidla vynaložit značné úsilí k rozetření po celé ploše a následnému leštění. Na pomoc si můžete vzít papírové ubrousky, různé hadříky nebo jelenici. Vždy se ale budete potýkat s uvolněnými drobnými chloupky nebo vlákny, i v případě jelenice vás čeká  zdlouhavá práce.

Kouzlo úspěchu – kvalitní utěrka

Mikrovláknové utěrky jsou v pohledu čištění a leštění nenahraditelnou pomocí. Speciální vazba a délka vláken garantuje okamžité zachycení a odvedení nečistot od povrchu. Upravená utěrka má zaoblené hrany a zkosené okraje. Důkladné prošití zabraňuje uvolňování vláken a třepení i při častém používání. Pevná vazba a dvojité švy na okrajích zvyšují životnost. Rozměry 40 x 40 cm, 380 GSM jsou optimální velikostí pro ruční čištění auta, ale i vybavení v domácnosti.

Bez poškrábání a bez šmouh

Hlavní důvod, pro který si mikrovláknové utěrky oblíbíte, je rychlost a pečlivost práce. Speciální způsob tkaní látky vytváří drobné kličky, které na sebe navážou veškeré uvolněné nečistoty. Prach, vodní kámen, zbytky těl hmyzu… Během roztírání čistícího nebo leštícího prostředku po povrchu utěrka garantuje pevné zachycení nečistot a odvedení z povrchu a tím pádem účinně zabraňuje vzniku škrábanců. Pevná vazba vláken dokáže využít čistící látky prostředku i po zaschnutí. Pokud dávkování prostředku přeženete, jemná vlákna také dokonale pohltí přebytečnou tekutinu. Při leštění tak po ploše donekonečna neroztíráte přípravek. Efekt vysokého lesku vytvoříte snadno a opravdu rychle. Stačí správně kombinovat jednu utěrku na rozetření prostředku a zachycení volných nečistot. Druhá suchá utěrka pak zajistí prvotřídní efekt.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pro auto i do domácnosti

Mikrovláknová utěrka vám pomůže dokonale ošetřit a vyleštit povrch vozu – lakované části, plastové, čelní sklo i zrcadla. Pohotově vyčistíte i interiér a palubní desku. Utěrku si však oblíbí i ženy při úklidu domácnosti. Měkká látka s vysokým počtem vláken je skvělá pro běžné stírání prachu, leštění skleněných ploch, obkladů nebo zrcadel, vodovodních baterií. Jeden pár utěrek může ve vaší domácnosti volně putovat od garáže, přes koupelnu až do kuchyně. Skvělý efekt využijete i při náročném mytí oken.

Použité utěrky prostě vyperte

Mikrovláknové utěrky nabízí možnost mnohonásobné recyklace, bez ztráty požadovaných vlastností a pevnosti odolají až 100 pracích cyklům. Po mytí auta nebo zaprášených oken můžete utěrky zcela obyčejně vyprat v automatické pračce, perte na 30 °C bez aviváže. Z vláken se praním uvolní nashromážděné nečistoty a po uschnutí je utěrka opět v perfektním stavu. Při praní se vyhněte vysokým teplotám a aviváži, která jemná vlákna může poničit. Nicméně ani při opakovaném používání se z utěrek neuvolňují drobná vlákna, okraje se netřepí.

Vyhněte se kompromisům a neztrácejte zbytečně čas namáhavým úklidem. Relativně obyčejná utěrka vám představí způsob, jak rychle a kvalitně vyčistit i vyleštit veškeré povrchy v domácnosti i na vašem voze. V kombinaci s účinnými prostředky tak dosáhnete perfektních výsledkům s minimální námahou i ztrátou času. Efekt čistění pak navíc vydrží s delším trváním.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky