NASUCHO -PROFESIONÁL

 

auto-profi-lahevJe převratný a ekologicky šetrný čisticí prostředek pro mytí bez vody, pro čištění a leštění vozidel nebo jakýchkoli částí vozů . Vyčistí lakované povrchy, plasty (včetně palubních desek), litinová kola,chrom, kůži a jakékoli další neporézní povrchy.

 

Návod k použití

Před použitím dobře protřepejte. Jemně nastříkejte prostředek na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku, tím zároveň zajistíte vysoký lesk.Pokud jsou utěrky už příliš znečištěné, vyměňte je. Po každém čistění dobře vyperte mikrovláknové utěrky (do praní nepřidávejte aviváž). Používejte pouze vysoce kvalitní utěrky od společnosti Nasucho.

Užitečné tipy

Prostředek může být používán i na slunci, nejlepších výsledků však dosáhnete mimo dosah přímého slunečního svitu. Může být použito na suchém i mokrém povrchu.

Složení

Profesional obsahuje mnoho různých přírodních složek včetně speciálních smáčedel, maziv, vysoce kvalitních polymerů na vodní bázi a ochranných činidel. Složení neobsahuje sloučeniny ropy, organická rozpouštědla ani žádné nebezpečné látky, silné žíraviny nebo silikáty, bělidla nebo parfémy, které by mohly způsobit alergickou reakci. Prostředek není aerosol a je nehořlavý.

Upozornění

Užívejte pouze podle návodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepožívejte. Pokud užijete přípravek vnitřně, vypláchněte ústa a vypijte velké množství vody. Nevyvolávejte zvracení a poraďte se s lékařem. Zamezte styku s očima. Pokud přípravek zasáhne oči, okamžitě je vypláchněte pod tekoucí vodou po  dobu několika minut.

Nepoužívejte na pedály, na povrchy těžce znečištěné, znečištěné blátem či pískem nebo na jiných abrazivních částech. Chraňte před mrazem, skladujte v dobře uzavřené nádobě v pokojové teplotě. Složení neobsahuje sloučeniny ropy, organická rozpouštědla ani žádné nebezpečné látky, silné žíraviny nebo silikáty, bělidla nebo parfémy, které by mohly způsobit alergickou reakci. Prostředek není aerosol a je nehořlavý.

Balení

K dispozici v 500ml, 5l, 25L,


LOGO-CELE-BILE


LOGO-CELE-BILE

REFERENCE BASIC AUTO

Produkt Basic např. používají společnosti

Automyčka Ecoway 

Chidyre pneumatika s.r.o.

RoBiN OIL Kladno

Čerpací stanice šafránka

Auto Rudná, s.r.o


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky