Co dělá  Professional  Mycí přípravky „zelené & ekologické?“

Naše produkty obsahují pouze bezpečné a vysoce výkonné složky a spolu s čistícím konceptem „na sucho“  zajišťujeme, že výsledné použití prostředků vám dodá profesionální výsledek a zároveň výrazně sníží uhlíkovou stopu.

Autokosmetika „na sucho“ je založena na vodní bázi. Tento důležitý faktor umožňuje její široké použití na mokrém nebo suchém povrchu.  Mnoho našich konkurenčních výrobků je však na ropné bázi, na bázi petroleje nebo minerální lihovin a jejich ekologická příznivost je pak otázkou.

Naše  produkty v sobě nesou  přírodní ingredience: například karnaubský vosk, nejtvrdší přírodní ochranný vosk, mýdla na kokosové bázi a jiné přírodní povrchově aktivní látky. Mírná a jemná mýdla a silikony, které používáme ve složení našich exkluzivních produktů, jsou stejně bezpečné jako mýdla a silikony používané v kosmetickém průmyslu, např. šampony na vlasy nebo krémy na obličej. To je naše priorita – dodat vynikajícím výsledky s ohledy na životní prostředí.

Environmental Protection Agency (EPA) uvádí, že domácí ošetření a umytí vozu  s použitím mýdla a vodní hadice, může počítat se spotřebou až 116 litrů vody na mytí jednoho auta.  Špína a prach se usazují na povrchu vozu a společně s další nečistotou z olejů, tuků a dalších látek, jako jsou: výfukové plyny a brzdového prach, jsou pak spolu s mýdlem a splachovány vodou. Mohou tak kontaminovat místní vodní cesty, sousedskou půdu i obchodní místa.  Většina měst vyžaduje k mytí vozů v komerčním sektoru  používání separátoru olej-voda a bezpečnou filtraci kontaminované vody. Automatická mycí linka používá asi 40 litrů za mytí jednoho vozu, plýtvá obrovským množství energie a vyžaduje odlučovače olej / voda. Některé myčky bohužel navíc zapříčiňují poškrábání a poškození vnějšího povrch aut. Některé automatické myčky vypouští  použitou vodu do běžného odpadního systému nebo do dešťové kanalizace.

Koncept čistění „na sucho“ je oproti výše uvedeným způsobům skutečně „zelený“. Šetří drahocennou vodu, chrání místní zdroje a má malý nebo žádný účinek na životní prostředí a komunitu. Rádi bychom zdůraznili, že navíc naše produkty lze aplikovat prakticky kdekoliv a kdykoliv, s vynikajícím výkonem čistění, doplňujícími ochrannými účinky a jsou uživatelsky příjemné.

Jak se aplikují naše výrobky? Jaký je postup?

Chcete-li svůj vůz mít čistý, lesklý a doplněný ochrannou vrstvou – a to vše v jednom – použijte nás bezvodný  systém. Stačí nastříkat přípravek na vlhkou mikrovláknovou utěrku  a na povrch. Dvojím aplikací, na utěrku i povrch, dojde k minimalizaci tření. Jemná mýdla a maziva okamžitě uvolní nečistoty a špínu z povrchu. Jemně rozetřete přípravek po cílové ploše vlhkou utěrkou z mikrovlákna. Tato utěrka z mikrovlákna pohlcuje zkapalněné nečistoty z povrchu vozidla bez poškrábání laku, i ze skleněných, plastových, chromovaných povrchů. Pak stačí jemně doleštit vlhké zbytky prostředku do brilantního lesku druhou z utěrek z mikrovlákna.  Naše utěrky z mikrovlákna  mají vynikající absorpční schopnosti a lze jej použít znovu a znovu. Nečistoty a mastnota zachycené utěrkou z mikrovlákna pak mohou byt snadno vyprány ve standardní pračce a jsou odfiltrovány sanitárním systém. Nejsou uvolněny do životního prostředí.

  • * Žádné obrovské množství použité nebo zbytečně vyplýtvané vody
  • * Bez dopadu na životní prostředí
  • * Bez kontaminace vodních toků, půdy nebo místa čištění.

Proces čištění vozidla s technologií Professional na sucho maximalizuje efektivitu „lidské“ práce a eliminuje plýtvání prostředků, protože neobsahuje vodu ani elektřinu. I proto výrazně šetří energii, přírodních a umělých zdrojů.

Dodáváme prostředky, díky kterým jsou  povrchy vozidel upravené, září prémiovým leskem a navíc  zůstávají čisté po delší dobu, než je potřeba znovu je vyčistit. Antistatické vlastnosti odráží z povrchu nečistoty, prach a odpuzují vodu po dlouhé dny. Díky této úpravě pak nebudete muset čistit váš vůz tak často, znovu ušetříte čas, úsilí a peníze.

Stručně řečeno: Čištění s produkty Professionál je považovaný za „zelený způsob mytí“, protože složení prostředků je bezpečné, a koncepce použití, i způsob aplikace počítá s nulovou potřebou vody nebo elektřiny či řízených strojů.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky