Perfektní výsledek ošetření vozu jako v předváděcím salonu – ekologickou cestou

moto-profi-lahev (1)Pro vaše vozy,  motocykly, zajistí s akční rychlostí minimálně 7mi násobné umytí a excelentní leštění se super účinnými polymery. Výsledek umytí a leštění je v kvalitě jako v předváděcím salonu.

Nasucho – Professional je absolutní novinka, přátelská vůči životnímu prostředí i uživatelům, pro mytí auta za sucha. Může být použitá k čištění a perfektnímu vyleštění jakékoliv vnější části povrchu vozu, motocyklu, lodí a karavanů. Tato jedinečná příjemně vonící formule umožňuje uživateli vyčistit a vyleštit celý exteriér vozu kdekoliv bez vody a bez kompromisů na dosažení nejvyššího lesku a čistoty.  Professional pro čištění na sucho vám svým speciálním složením a naprostou nulovou spotřebou vody k aplikaci dává úplnou svobodu vyčistit a naleštit kompletní exteriér vozu kdykoli, kdekoli ekologicky příznivou cestou. Dosáhnete naprostého lesku bez kompromisů a zároveň můžete dbát o životní prostředí.

Nasucho  - Professional obsahuje mnoho různých přírodních složek včetně speciálních smáčedel, maziv, vysoce kvalitních polymerů na vodní bázi a ochranných činidel přinášející skutečně úchvatnou kombinaci pro čištění automobilů, leštění, a péči o detaily mnohem lépe než automyčky. Zcela bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů. Eco Professional  dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí a leští. Oživuje přirozený lesk vašeho vozu a přináší zpět k povrchu brilantní barevné pigmenty v laku, chrání jej od přírodních chemických škodlivých látek a zároveň pomáhá chránit naše životní prostředí. Snadná a zároveň vysoká úroveň lesku pro vnější lak, sklo, zrcadla, chrom, gumu, plasty, tvrdé vinyly, slitiny a části dřeva.

auto-profi-lahevThe Environmental Protection Agency (EPA) uvádí, že čištění auta konvenční  metodou šamponem a hadicí může spotřebovat až 116 litrů vody na jedno mytí. Pak naprosto vyniká  srovnání, že s množstvím  1 x 550 ml prostředku Professional, který pokryje a ochrání  umytí a lesk vašeho vozu po dobu průměrných třech  příležitostí, bez použití jediné kapky vody ani elektřiny. Šetřete vodu, šetřete čas a dopřejte si profesionálního lesku!

Pro velko i malo obchodní distributory i soukromé odběratele je náš Super  Professional plně k dispozici v 500ml, 5l, 25L, 50L balení .

Návod k použití: Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek Professional na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku, tím zároveň zajistíte vysoký lesk. Pokračujte postupně na celé ploše vozu. Je možné použít ve spojení s Nasucho – Basic. Tak dokonale vyčistíte celý exteriér i interiér vozu. Nepoužívejte na: porézní povrchy, například skládací střecha kabrioletů, koberce a tkaniny. Na místa znečištěná brzdovým prachem a na pedály – použijte Basic čistič. (Nepoužívejte výrobky na silně znečistěné povrchy zaschlým blátem.).

Skvělé balení 500ml s rozstřikovací hlavicí se stlačitelným mechanismem  - s odkapávačem zdarma, žádný únik čisticího prostředku a vždy připravený k použití. Všechny plastové rozprašovače jsou 100% recyklovatelné, bez kovových částí. Certifikované pro Evropu jako bezpečné pro děti.

Jak produkt Nasucho  - Professional  pracuje: speciální polymery zachytí a uzamknou drobné části nečistot do kapsle, ve které je izolují a odlehčí směrem od povrchu, zabrání tak zpětnému návratu k čištěnému povrchu. Zachycená nečistota v kapslích je pak pohlcena mikroskopickým vláknem čistící utěrky. Unikátní složky propůjčují povrchu vynikající lesk, antistatické vlastnosti, které dokonale odvádějí z povrchu vodu. Takto ošetřený nepřilnavý povrch pak odpuzuje nečistoty a prach a zajistí, že vaše vozidlo zůstane čistší po mnohem delší dobu. Opakované používání Professional zajistí také, že lak zůstane déle čistý a chráněný před škodlivými účinky okolního prostředí.

pearlmicrofiber1-960x540Produkt  Nasucho  - Mikrovláknové utěrky

Jediná správná volba k dosažení profesionálního lesku pro lakované povrchy, sklo, chromové části, slitiny i plasty, které uspokojí každého náročného uživatele a umožní výsledek čištění lepší a pečlivější než v automyčce. Ultra absorpční schopnosti utěrek je možné použít na mokrých i suchých površích. Utěrky je možné zcela prát v automatické pračce, a přesto nic neztratí z kvality a je možné je používat znovu a znovu. Jsou velmi měkké a odolné, nepouští vlákna. Utěrky jsou vyrobené z mikrovláken speciálně složených z polyesteru a polyamidu. Dodávají se ve dvou barevných provedeních. Tato univerzální utěrka z mikrovlákna je nejen prvotřídní pro práci na mytí a čištění všech povrchů vozidel, ale je ideální pomocník v úklidu celého domu.

Čistí, myje a leští

Zajistí profesionální a vynikající lesk  do detailů pro automobily, motocykly, karavany, lodě a letadla.

Vynikající všestrannost využití,  na sucho pro detailní vyleštění a pro leštění  náročných míst stačí jednoduše navlhčit.

Absorbuje větší množství vody, je měkčí a hustší než je obvyklé látkové ručníky.

Odstraňují přebytečný vosk bez poškrábání.

Vynikající pro zachycení prachu, čistí i po zaschnutí prostředku a leští povrch do vysokého lesku.

Opravdu vynikající vysoce kvalitní mikrovláknová utěrka s těsnou vazbou a speciálním dvojitým prošitím na okrajích zajišťuje svou dlouhou životnost. Obsahují více než 90.000 vláken na čtvereční palec. Tato jedinečná profesionální utěrka s technikou kulatých hran se dodává ve velikosti 40 x 40 cm, 380 GSM.  Utěrka z mikrovlákna snadno čistí, zajišťuje vysoký lesk, zachycuje veškerou špínu a nečistoty. Zajistí vám bezkonkurenční všestranný výsledek.


Rychlý kontakt

775 615 501


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva


LOGO-CELE-BILE


Získejte naš nový Velkoobchodní Ceník


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky