Eco Shine

Absolutní novinka – zářivý lesk pro všechny povrchy

 

ozivovac_plastu-500mlProstředek vám zaručí okamžitý zrcadlový lesk, rozzáří pigmenty v barvě a oživí vzhled plastové a gumové části vozu, motocyklu. Bez námahy a bez  kombinace více prostředků.

Pouze s Nasucho Eco Shine dosáhnete profesionálních výsledků s tak malou námahou a v tak krátkém čase. Speciální složení povrchově aktivních látek garantuje okamžitý efekt s mimořádně dlouhým účinkem.

S Eco Shine vám dáváme do rukou vysoce efektivní prostředek, ale také možnost, jak přispět k ochraně životního prostředí. Eco Shine se nanáší přímo na povrch, neoplachuje se vodou. Nedává vzniknout odpadním vodám. Dokonalý lesk vytvoříte na jakýchkoliv plastových či gumových částí  vozu či motorky.   Eco Shine předchází vzniku škrábanců a šmouh. Jednoduchá aplikace s perfektním výsledkem je garantována u všech  plastových a gumových povrchů.


Návod k použití

 

pneu-500mlEco shine  má variabilní využití pro jakýkoli druh znečistění. Jemný sprej můžete aplikovat přímo na plochu pneumatiky ( plastové díly ) a nechat zaschnout na vzduchu. Dokonale lesklý povrch zajistíte aplikací prostředku na povrch pneumatiky a na mikrovláknovou utěrku. Jednoduchým setřením dosáhnete dokonalé čistoty s efektem vysokého lesku


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky