Uvádíme na trh revoluční výrobek - Nasucho Ultra  Nano & Karnaubský vosk

 

auto-nano-lahevPro vaše vozy, motocykly, karavany, autobusy ,lodě zajistí s akční rychlostí minimálně 7 mi násobné umytí, vyleštění a Nano ochranu. Garantujeme výsledek umytí a leštění- bez poškození laku.

Nasucho Ultra  Nano & Karnaubský vosk je jedinečný prostředek pro detailní precizní čištění povrchů vozů: čistí, osvěžuje, rozzařuje, a chrání speciální voskovou Nano technologií. Absolutní novinka, přátelská vůči životnímu prostředí i uživatelům, pro mytí, leštění a navoskování auta za sucha. Může být použitá k čištění a perfektnímu vyleštění jakékoliv vnější části povrchu vozu, motocyklu, lodí, letadel a karavanů. Umožní vám dosáhnout doslova zrcadlového lesku za poloviční čas než při práci s klasickým voskováním. Navíc opatří povrch UV ochranou, odpuzuje vodu a minimalizuje opětovné usazování nečistot. Ultra Nano pro čištění na sucho vám svým speciálním složením a naprostou nulovou spotřebou vody k aplikaci dává úplnou svobodu vyčistit a naleštit kompletní exteriér vozu kdykoli, kdekoli ekologicky příznivou cestou. Dosáhnete naprostého lesku bez kompromisů a zároveň můžete dbát o životní prostředí.

Garance vrácení peněz

Jsme si jisti kvalitou nabízených produktů i dokonalým výsledkem čistění. V případě, že čisticí prostředky NASUCHO nesplní vaše očekávání – nabízíme vám v rámci spolehlivého jednání garanci vrácení peněz.

Vice informací

 

Složení produktu

Nasucho Ultra  Nano  obsahuje mnoho kvalitních složek, včetně Nano vosku, vysoce účinného karnaubského vosku (považovaný za nejlepší přírodní ochranný vosk), speciální smáčedla, maziva, unikátní polymery na vodní bázi a chránící činidla. Toto složení přináší nepřekonatelně lepší výsledky v čištění, leštění, voskování a v péči o detaily než automyčky.

Nasucho Ultra  Nano je zcela bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů. Ultra Nano dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí, leští a voskuje – přispívá ochraně životního prostředí. Okamžitě navrací lesk vnějšímu laku, sklu, zrcadlům, chromovým částem, gumám, plastům, tvrzenému vinylu, slitinám, kolům, čalounění a stěračům. Zároveň poskytuje prevenci proti škrábancům a oděrkám. Dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí a leští. Oživuje přirozený lesk vašeho vozu a přináší zpět k povrchu brilantní barevné pigmenty v laku, chrání jej od přírodních chemických škodlivých látek. Vynikající výsledky přivádí i na vnitřních povrchách plastů, dřevě a dveří.

Možnosti využití

čištění a voskování povrchů

samotné voskování povrchů

moto-nano-lahevThe Environmental Protection Agency (EPA) uvádí, že čištění auta konvenční metodou šamponem a hadicí může spotřebovat až 116 litrů vody na jedno mytí. Pak naprosto vyniká srovnání, že s množstvím  1 x 500 ml prostředku Ultra Nano, který pokryje a ochrání  umytí a lesk vašeho vozu po dobu průměrných třech příležitostí, bez použití jediné kapky vody ani elektřiny. Šetřete vodu, šetřete čas a dopřejte si profesionálního lesku!

Pro velko i malo obchodní distributory i soukromé odběratele je náš přípravek Ultra  Nano & Karnaubský vosk plně k dispozici v 500ml,5l, 25L,50l balení .


Návod k použití

Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek Ultra Nano na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku, tím zároveň zajistíte vysoký lesk. Pokračujte postupně na celé ploše vozu. Je možné použít ve spojení  Basic. Tak dokonale vyčistíte celý exteriér i interiér vozu. Nepoužívejte na: porézní povrchy, například skládací střecha kabrioletů, koberce a tkaniny. Na místa znečištěná brzdovým prachem a na pedály – použijte náš produkt Basic. (Nepoužívejte výrobky na silně znečistěné povrchy zaschlým blátem.).

Skvělé balení  500ml s rozstřikovací hlavicí se stlačitelným mechanismem  - s odkapávačem zdarma, žádný únik čisticího prostředku a vždy připravený k použití. Všechny plastové rozprašovače jsou 100% recyklovatelné, bez kovových částí. Certifikované pro Evropu jako bezpečné pro děti.

Vice informací


Jak Nasucho Ultra  Nano pracuje

speciální polymery zachytí a uzamknou drobné části nečistot do kapsle, ve které je izolují a odlehčí směrem od povrchu, zabrání tak zpětnému návratu k čištěnému povrchu. Zachycená nečistota v kapslích je pak pohlcena mikroskopickým vláknem čistící utěrky. Karnaubský vosk zároveň vytváří bariéru, která účinně snižuje oxidaci barvy a negativního vlivu UV záření, hlavní nepříznivé složky lakovaných povrchů. Vosk přidává povrchu na vynikajícím lesku a zároveň působí ochrannou antistatickou úpravou na glazury, která odvede nečistoty i stékající vodu. Unikátní složky propůjčují povrchu vynikající lesk, antistatické vlastnosti, které dokonale odvádějí z povrchu vodu. Takto ošetřený nepřilnavý povrch pak odpuzuje nečistoty a prach a zajistí, že vaše vozidlo zůstane čistší po mnohem delší dobu. Opakované používání Ultra Nano zajistí také, že lak zůstane déle čistý a chráněný před škodlivými účinky kyselých dešťů, katalytické emise, silničního dehtu, biologických stop, silniční špíny a soli.

Více informacíKontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky