Zimní sezona s sebou přináší častější přeháňky a také komplikace s námrazou, posypovou solí a rozježděným sněhem. Jízda ranní špičkou se nesmazatelně podepíše na vzhledu vozu. Rozjezd znesnadňuje i škrábání čelních skel, dlouhé vytápění interiéru. Znečištění vozu nezabráníte, použitím moderní autokosmetiky však můžete účelně ochránit povrch celého vozu před negativním vlivem počasí i posypových materiálů.

Dlouhodobý efekt

Nano přípravky maximálně využívají přírodní látky včetně karnaubského vosku. Nejtvrdší přírodní vosk zajistí dokonalý lesk všem neporézním povrchům. V kombinaci s nano technologiemi garantuje navíc i aktivní ochranu. Ošetřený povrch chrání tenká vrstva, která odpuzuje vodu, brání opětovnému usazování nečistot, ale také zaštítí citlivý povrch laků před vlivem posypové soli a chemie. Autokosmetika Nasucho efektivně vyřeší čištění, leštění i ochranu vozu v jediném kroku.

Snadná a rychlá aplikace

Nano přípravky jsou velkou výhodou díky svému okamžitému efektu a dlouhodobé ochraně. Další neméně důležitou předností je také jednoduché použití. Mechanickým rozprašovačem nanesete přípravek přímo na povrch vozu, speciální mikrovláknová utěrka dokonale rozetře prostředek, uvolní a zachytí veškeré nečistoty. Druhou suchou utěrkou dokončíte práci doleštěním. Celý vůz dokážete vyčistit a pečlivě naleštit bez přívodu vody, oplachování, bez střídání různých přípravků nebo čekání na působení. Jednoduše, rychle a bez námahy.

Nepoškodí, ale ochrání

Složení přípravků garantuje oživení barev, prvotřídní zrcadlový lesk a především dlouhodobou ochranu. Autokosmetika Nasucho neobsahuje rozpouštědla, složky na ropné bázi ani agresivní chemické látky. Suché čištění je bezpečné jak pro váš vůz tak pro vás. Neparfémované přípravky nedráždí dýchací cesty ani kůži. Jsou plně biologicky odbouratelné. Mikrovláknová utěrka je vyrobena z kvalitních hustých vláken. Při práci nezpůsobuje šmouhy, neuvolňuje vlákna ani nehrozí poškrábání laku.

Postup čištění můžete prohlédnout názorně v naší video galerii. Garantujeme vám spokojenost a perfektní vzhled už při první aplikaci. Váš vůz projede zimou v dokonalém stavu a na jaře oceníte lepší stav laku i chromových dílů. Předejděte stárnutí vozu a postarejte se o jeho dokonalý vzhled i v náročném zimním období. Autokosmetika Nasucho vám garantuje úsporu času i finančních prostředků.

 

 

 

 

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky