Nasucho – Ultra Nano Auto

 

auto-nano-lahevNasucho Ultra  Nano & Karnaubský vosk je jedinečný prostředek pro detailní precizní čištění povrchů. Čistí, osvěžuje, rozzařuje a chrání speciální voskovou Nano technologií..  Opatří povrch UV ochranou, odpuzuje vodu a minimalizuje opětovné usazování nečistot. Okamžitě navrací lesk vnějšímu laku, sklu, zrcadlům, chromovým částem,  gumám, plastům,  tvrzenému vinylu, slitinám, kolům, čalounění a stěračům. Zároveň poskytuje prevenci proti škrábancům a oděrkám

Návod k použití

Před použitím dobře protřepejte.Jemně nastříkejte prostředek Profesionál na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu.Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem.

Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku, tím zároveň zajistíte vysoký lesk. Pokud jsou utěrky už příliš znečištěné, vyměňte je. Po každém čistění dobře vyperte mikrovláknové utěrky .  Používejte pouze vysoce kvalitní utěrky od společnosti  Nasucho.

Užitečné tipy

Prostředek může být používán i na slunci, nejlepších výsledků však dosáhnete mimo dosah přímého slunečního svitu. Může být použito na suchém i mokrém povrchu.

Složení

Ultra  Nano  obsahuje mnoho kvalitních složek, včetně Nano vosku, vysoce účinného karnaubského vosku (považovaný za nejlepší přírodní ochranný vosk), speciální smáčedla, maziva, unikátní polymery na vodní bázi a chránící činidla.

Složení neobsahuje sloučeniny ropy, organická rozpouštědla ani žádné nebezpečné látky, silné žíraviny nebo silikáty, bělidla nebo parfémy, které by mohly způsobit alergickou reakci. Prostředek není aerosol a je nehořlavý.

Upozornění

Užívejte pouze podle návodu

Uchovávejte mimo dosah dětí.  Nepožívejte. Pokud užijete přípravek vnitřně, vypláchněte ústa a vypijte velké množství vody. Nevyvolávejte zvracení a poraďte se s lékařem. Zamezte styku s očima. Pokud přípravek zasáhne oči, okamžitě je vypláchněte pod tekoucí vodou po  dobu několika minut.

Nepoužívejte na pedály, na povrchy těžce znečištěné, znečištěné blátem či pískem nebo na jiných abrazivních částech. Chraňte před mrazem, skladujte v dobře uzavřené nádobě v pokojové teplotě.

Balení

K dispozici v 500ml, 5l, 25L,REFERENCE ULTRA NANO

Produkt Ultra Nano např. používají společnosti

Automyčka Ecoway 

Auto Mrkvička Kosmonosy.

RoBiN OIL Kladno

Čerpací stanice šafránka

CAR2WASH

 GO parking

 BSAutoLOGO-CELE-BILE


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky