Dlouhodobý trend v péči o automobil vede k využívání moderních technologií, které dosáhnou rychlého a trvalého účinku v čištění, leštění a ochraně povrchů. Dalším neméně důležitým kritériem je také zmírnění dopadů na životní prostředí. Ochrana prostředí se nemusí vždy vázat pouze na likvidaci odpadní vody nebo omezení chemických látek. Nulová spotřeba vody i energie je výhodou, kterou ocení každý majitel vozu jako velmi příjemný okamžitý bonus.

Bez vody a bez námahy

Auto nano kosmetika Nasucho využívá účinné složení, které kombinuje především přírodní složky. Prostředky ihned po nanesení uvolní i velmi odolné nečistoty. Speciálně upravená mikrovláknová utěrka pak odlehčené nečistoty zachytí a odvede od povrchu. Přípravky zastoupí v jediném kroce čištění povrchu, leštění a vytvoření ochranného filmu. Pro práci není třeba zajistit technické zázemí, přívod vody ani způsob likvidace odpadu. Autokosmetika se aplikuje mechanickým rozprašovačem přímo na povrch vozu. Stačí nanést, rozetřít a doleštit. Velká úspora času i finančních prostředků tkví právě v práci bez oplachování vodou. Běžným oplachováním hadicí se dostává spotřeba až ke 350 l! Nemluvě o nepohodlné práci a omezení.

Kdekoli a kdykoli

Při používání nano kosmetiky nejste vázáni technickým zázemím. Naprostá volnost v užití vám dává jedinečnou možnost naplánovat si mytí vozu podle vás. Auto můžete umýt na parkovacím stání, na zahradě, ale i v garáži. Auto nano kosmetika nepoužívá petrochemické vůně, nedráždí pokožku ani dýchací cesty. Neobsahuje složky z ropy ani rozpuštědla. Perfektně působí na všechny neporézní povrchy. Všestranné využití prostředku vede k další úspoře – nemusíte kombinovat různé druhy přípravků pro sklo, lak, chrom, ani pro jednotlivé činnosti – pro mytí, leštění nebo ochranu povrchů.

Čistí, leští, chrání

V základní řadě můžete vybírat ze třech prostředků. Basic dokonale vyčistí veškeré povrchy. Výborně působí i na zbytky ptačích exkrementů, zaschlý hmyz nebo mastnotu. Profesional jediným krokem odstraní nečistoty a vytvoří zrcadlový lesk. Oživí pigmenty v barvě, rozzáří lakovanou karoserii i chromové díly, zvýší lesk zrcadel, projasní čelní skla. Ultra nano pak nabízí ještě víc. Jedinou aplikací odstraní nečistoty, rozjasní a rozzáří povrchy a navíc vytvoří jemnou ochrannou vrstvu. Aktivně tak brání před opětovným usazováním nečistot, prachu i pylu, odvádí vodu od povrchu, chrání vůči vlivům UV záření, ale i posypových solí.

Auto nano prostředky Nasucho jsou skvělou pomocí. Neutrácejte zbytečně peníze za pravidelné mytí v myčkách, zbytečně poškodí lak a nepracují s dlouhou účiností. Nasucho vám přináší efektivní řešení jak rychle navrátit autu skvělý vzhled, ušetřit čas i peníze, a zároveň přispět ochraně životního prostředí.

Sdílejte s přáteli:

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky