Většinový podíl esterů mastných kyselin, zastoupení mastných alkoholů, kyselin a uhlovodíků vytváří jedinečnou sloučeninu. Sloučeninu, která patří mezi nejtvrdší a nejodolnější vosky – karnaubský vosk.

Vosk, který platí za nejkvalitnější leštidlo a dokáže na povrchu vytvořit dokonalý tenký ochranný film s vysokou odolností vůči vodě. Tato složka je vyhledávanou příměsí v potravinářství, farmacii, kosmetice i v průmyslu. Vosk se velmi dobře zpracovává a s minimální námahou okamžitě vytváří zrcadlový lesk. Pro své vlastnosti je tak ceněný i při výrobě čisticích a ochranných prostředků.

Jedinečné přírodní složení

Severovýchodní Brazílie je jediným místem, kde je možné přírodní vosk získat. Práce začíná sběrem listů, ze kterých se speciálním postupem získává účinná látka. Karnaubský vosk má přirozeně natolik kvalitní vlastnosti, že není nutné jej kombinovat s chemickými látkami. Užití je naprosto bezpečné, nevzniká nežádoucí chemická reakce s ošetřovanými povrchy, nehrozí zdravotní rizika obsluze, aplikovaný vosk nemá negativní dopad na životní prostředí.

Okamžitý zrcadlový lesk

Velkým průlomem v prostředcích pro čištění a leštění laku vozidel bylo právě zařazení karnaubského vosku. Prostředky produkované pod značkou Nasucho.eu spojují ideální poměr přírodních složek s moderní technologií. Jediným prostředkem dokážete čistit a leštit jakýkoli neporézní povrch. Prostředek stačí aplikovat v tekuté podobě mechanickým rozprašovačem přímo na leštěný povrch a rozetřít. Není třeba povrch předem umýt vodou, nanést vosk a pak jej pracně rozetřít a leštit. Karnaubský vosk v kombinaci s dalšími složkami okamžitě vytváří účinný mikrofilm. Rozzáří povrch zrcadlovým leskem, oživí barvy. Navíc zanechává na laku ochranný film, který odvádí vodu a zabraňuje usazování nových nečistot. Čistě přírodní složení dovoluje aplikaci i na citlivé povrchy, například restaurované veterány nebo sběratelské rarity.

Nejkvalitnější přírodní vosk je ideálním prostředkem pro ošetření laku vozidel, motorek i lodí.

Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky