Nasucho – čistí leští chrání

Namokro – leští a chrání. Určeno pro ty co čistí tradiční metodou. Lze aplikovat na mokrý povrch.

Produktová řada ULTRA NANO ( vyčistí – extra naleští – ochrání ) obsahuje nano vosky. Používejte pouze pro povrchy neporézní – lakovanou karoserii, skla, chrom, vinyl, plast a gumu. Vyčistí a vyleští povrchy a vaší práci doplní účinnou ochrannou vrstvou, která zabrání opětovnému usazení nečistot a výrazně prodlouží efekt trvání zrcadlového lesku

Produktová řada PROFESIONAL ( vyčistí – naleští ) bez použití vosků. Používejte pouze pro povrchy neporézní – lakovanou karoserii, skla, chrom, vinyl, plast a gumu. Dodá čistění navíc i perfektní lesk. Bez dodatečného leštění a bez šmouh.

Produktová řada BASIC ( vyčistí – odmastí ) nelze leštit povrchy – je vhodná pro všechny povrchy, účinně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu –  autosedačky, čalounění, lakovanou karoserii, skla, chrom, vinyl, plast a gumu..

Ano, přípravek je založen na přírodní bázi a vlastní veškeré atesty potřebné    k prodeji. Navíc si své vozidlo můžete umýt kdykoliv a kdekoliv.

Záleží na počtu najetých km, kde vůz jezdí, jestli je garážovaný, atd. Ale doporučení je cca 1-2krát za měsíc

V případě, že dodržíte postup čištění,  váš vůz nemůžete poškrábat.

Ano, za předpokladu, že vám záleží na tom, abyste si vaše vozidlo nepoškrábali,  a chcete si ušetřit peníze. Navíc šetříte vodní zdroje a životní prostředí. Zároveň máte v jednom kroku vozidlo umyté, naleštěné a chráněné

Doba čištění se pohybuje cca 20-25 min.

V případě běžného znečištění  spotřebujete pouze 0,2-0,3l vody na jeden běžně velký automobil. Pro představu standartní myčka má spotřebu cca 100l vody na vozidlo + agresivní chemie. (V případě, že budete celý den jezdit OFFROAD, doporučujeme před čištěním opláchnou vodou).

NE,  naše mikrovláknové utěrky jsou speciálně vyrobeny na čištění bez vody, u běžné utěrky hrozí poškrábání.

Ne, po použití lze vyprat až 100 x ( 30 stupňů, bez aviváže).

Ano, při opakovaném čištění vytvoří náš přípravek   na vašem autě ochranný film před UV zářením a kyselým deštěm. Navíc vydrží vaše vozidlo až 2 krát déle čisté oproti klasickému mytí vodou.

Produktová řada ECO SHINE  ( vyčistí – oživí ) povrchy z gumy,vinylu, plastu dokonale vyčistí, oživí a navrátí jim dokonalý lesk. Zároveň vytvoří jemný ochranný film, který odpuzuje vodu, zabraňuje opětovnému usazování nečistot..