Uvádíme na trh jedinečnou technologii – BASIC

 

Prostředek na vodní bázi pro čištění venkovních i vnitřních povrchů bez ohledu na jejich strukturu. Bez námahy odstraňuje nečistoty z laku, skla, textilu, plastů, kovu, atd …Nasucho Basic je jedinečný prostředek, který vám zajistí rychlé a účinné čištění jakýchkoli povrchů. Zdokonalený systém povrchově aktivních látek garantuje okamžité odstranění i velmi odolných nečistot včetně mastnoty, ptačích exkrementů, zbytků hmyzu. Absolutní novinka, přátelská vůči životnímu prostředí i uživatelům pro mytí. Může být použita k čištění vnějších i vnitřních částí vozu, motocyklu, kol, odrážedel. Vynikající výsledky dosáhnete i při použití na zahradním nábytku, při čištění parapetů, rámů dveří i oken. Široké využití najde i v domácnosti – skleněné i keramické obložení, plochy stěn sprchového koutu, vodovodní baterie. Perfektní pro pohotovostní čištění skvrn na čalounění i kobercích. Veškeré nečistoty dokážete snadno vyčistit jediným prostředkem. Velikou výhodou je i složení, které po aplikaci na hladkých plochách vytvoří neviditelnou ochranu vůči opětovnému usazování prachu, dobře odvádí povrchovou vodu a aktivně zabraňuje usazování vodního kamene.

.

Garance vrácení peněz

Jsme si jisti kvalitou nabízených produktů i dokonalým výsledkem čistění. V případě, že čisticí prostředky NaSUCHO  nesplní vaše očekávání – nabízíme vám v rámci spolehlivého jednání garanci vrácení peněz.

Složení produktu

 

Basic pro čištění na sucho vám svým speciálním složením a z minimální spotřebou vody k aplikaci dává úplnou svobodu. Prostředek budete mít kdykoli po ruce, bez jakékoli přípravy můžete odstranit náhle vzniklou skvrnu.  Při větším úklidu nemusíte kombinovat jednotlivé prostředky pro mytí různých povrchů. Dosáhnete okamžité čistoty a nemusíte se bát nepříjemného zápachu ani agresivní chemie. Prostředky Nasucho jsou vhodné i do prostředí s dětmi, pro alergiky a lidi s citlivou pletí.Prostředek Nasucho Basic je vyroben bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů. Nasucho dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí. Přispívá k ochraně životního prostředí.Basic navrací okamžitě vynikající vzhled laku, sklu, zrcadlům, chromovým částem, ale i gumám, plastům, slitinám. Dokáže účinně odstranit špínu i z porézních materiálů. S Nasucho Basic můžete čistit skvrny a nečistoty z koberců i čalounění. The Environmental Protection Agency (EPA) uvádí, že čištění auta konvenční  metodou šamponem a hadicí může spotřebovat až 116 litrů vody na jedno mytí. Pak naprosto vyniká  srovnání, že s množstvím  1 x 550 ml prostředku Professional, který pokryje a ochrání  umytí a lesk vašeho vozu po dobu průměrných třech  příležitostí, bez použití jediné kapky vody ani elektřiny. Šetřete vodu, šetřete čas a dopřejte si profesionálního lesku!

Pro velko i malo obchodní distributory i soukromé odběratele je náš Super Basic plně k dispozici v 500ml, 5l, 25L,  balení .

Návod k použití

Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek  na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku. Pokračujte postupně na celé ploše. 

KROK 1.

KROK 2.

KROK 3.

Jak Technologie Nasucho  – Basic  pracuje

 

Speciální polymery zachytí a uzamknou drobné části nečistot do kapsle, ve které je izolují a odlehčí směrem od povrchu, zabrání tak zpětnému návratu k čištěnému povrchu. Zachycená nečistota v kapslích je pak pohlcena mikroskopickým vláknem čistící utěrky. Unikátní složky propůjčují povrchu vynikající lesk, antistatické vlastnosti, které dokonale odvádějí z povrchu vodu. Takto ošetřený nepřilnavý povrch pak odpuzuje nečistoty a prach a zajistí, že vaše vozidlo zůstane čistší po mnohem delší dobu. Opakované používání Profesionál zajistí také, že lak zůstane déle čistý a chráněný před škodlivými účinky okolního prostředí.