Absolutní novinka – zářivý lesk pro plastové a gumové povrchy

 

Prostředek vám zaručí okamžitý zrcadlový lesk, rozzáří pigmenty v barvě a oživí vzhled plastové a gumové části vozu, motocyklu. Bez námahy a bez  kombinace více prostředků. Pouze s Nasucho Eco Shine dosáhnete profesionálních výsledků s tak malou námahou a v tak krátkém čase. Speciální složení povrchově aktivních látek garantuje okamžitý efekt s mimořádně dlouhým účinkem.

S Eco Shine vám dáváme do rukou vysoce efektivní prostředek, ale také možnost, jak přispět k ochraně životního prostředí. Eco Shine se nanáší přímo na povrch, neoplachuje se vodou. Nedává vzniknout odpadním vodám. Dokonalý lesk vytvoříte na jakýchkoliv plastových či gumových částí  vozu či motorky.   Eco Shine předchází vzniku škrábanců a šmouh. Jednoduchá aplikace s perfektním výsledkem je garantována u všech  plastových a gumových povrchů.

Možnosti využití

standardní lesklý povrch

efekt vysokého lesku

Garance vrácení peněz

Jsme si jisti kvalitou nabízených produktů i dokonalým výsledkem čistění. V případě, že čisticí prostředky NaSUCHO  nesplní vaše očekávání – nabízíme vám v rámci spolehlivého jednání garanci vrácení peněz.

Složení produktu

 

Oživovač pneu nabízí jednoduchou aplikaci s okamžitým účinkem. Prostředek nemusíte oplachovat vodou ani čekat určitou dobu na působení. Nemusíte dokonce ani kombinovat několik různých přípravků. Mechanickým rozprašovačem přípravek jednoduše aplikujete přímo na povrch. Účinné složky ihned uvolní běžné i odolné nečistoty, které pak stačí setřít speciální mikrovláknovou utěrkou. Z povrchu odstraníte nečistoty, navíc oživíte tmavé pigmenty a pneumatikám vrátíte i perfektní lesk.

Okamžitý efekt s minimální námahou vrátí vašemu vozu skvělý vzhled. Navíc zvýší životnost a odolnost pneumatik!

Využijte jedinečný přípravek, který zajistí mimořádně pečlivou péči i extrémně namáhaným povrchům. Ani automyčka nedokáže ošetřit pneumatiky s takovou pečlivostí a takovým efektem. Při práci s přípravky Nasucho nevzniká odpad, prostředky neobsahují sloučeniny ropy,organická rozpouštědla, ani žádné nebezpečné látky, silné žíraviny nebo silikáty, bělidla nebo parfémy – nepůsobí tak alergickou reakci, při styku s pokožkou nedráždí. Aplikace je naprosto bezpečná pro vás i pro životní prostředí.

Návod k použití

Eco shine  má variabilní využití pro jakýkoli druh znečistění. Jemný sprej můžete aplikovat přímo na plochu pneumatiky ( plastové díly ) a nechat zaschnout na vzduchu. Dokonale lesklý povrch zajistíte aplikací prostředku na povrch pneumatiky a na mikrovláknovou utěrku. Jednoduchým setřením dosáhnete dokonalé čistoty s efektem vysokého lesku.