Kvalitní Nano autokosmetika

 

Automobil je nejen dopravním prostředkem, ale také vaší vizitkou. Přinášíme vám unikátní prostředek, který vám pomůže dosáhnout vynikajících výsledků v mytí, leštění a ochraně vašeho vozu s výrazným ekologickým efektem. Čistící prostředky na auto využívají kombinaci účinných přírodních látek a moderní technologie. Oživí lesk skel a chromových dílů, rozjasní a zvýrazní barevné pigmenty laku, a to vše s dlouhotrvajícím efektem.

Mytí auta bez vody

Autokosmetika pro suché mytí aut vám dá naprostou volnost. Aplikuje se mechanickým rozprašovačem přímo na povrch a neoplachuje se vodou. Pro mytí a leštění si tak můžete vybrat parkovací místo před domem, garáž, volné stání. Nemusíte se starat o přívod vody ani o likvidaci odpadu.

.

Možnosti využití

čištění a voskování povrchů

samotné voskování povrchů

Kompletní mytí, čištění a leštění – 20 minut

Nemusíte se opakovaně vracet na stejné místo s mytím, následným leštěním a aplikací ochranných prostředků. Jediná technologie spojuje všechny činnosti do jediné. Nano přípravky na auto obsahují kvalitní složky včetně speciálních smáčedel, maziv, unikátních polymerů. Po aplikaci ihned působí, uvolňují i velmi odolné nečistoty, které nadlehčí od povrchu. Speciální mikrovláknová utěrka je pohltí a bez rizika zpětného usazení je odvede pryč. Zároveň zajistí dokonalé rozetření prostředku a precizní leštění.

Bezpečné složení

Nano kosmetika na auto neobshauje složky z ropy, těžké kovy ani rozpouštědla. Na povrchu lakované karoserie ani chromových součástí nevytváří chemické reakce, skvrny nebo mapy. Důležitá je také bezpečnost při aplikaci. Autokosmetika nedráždí kůži, je zcela bez vůně, při práci není třeba zajistit větrání ani ochranné pracovní pomůcky. Důležité je však dodržet postup a pro mytí použít speciální mikrovláknové utěrky, které vám zaručí nejen rychlou a snadnou aplikaci, ale účinně předchází vzniku šmouh, zamezí vzniku škrábanců nebo oděrek.

 

Návod k použití

Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek  na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku. Pokračujte postupně na celé ploše. 

 Ochrana za každého počasí

Unikátní složení se postará ještě o jeden důležitý efekt. Nano auto kosmetika vytvoří na povrchu jemný film, který účinně chrání nejen před opětovným usazením nečistot, aktivně odvádí vodu od povrchu, chrání před účinky UV záření, následky posypových solí, narušení laku ptačími exkrementy atd.

Suché mytí aut vás příjemně překvapí svou rychlostí a snadností. Ušetříte svůj čas, námahu i spotřebu vody. Nano přípravek na auto vám pomůže dosáhnout mnohonásobně lepších výsledků než běžné mytí auta v myčce, je šetrnější vůči povrchům a zajistí delší efekt zrcadlového lesku. Mytí auta bez vody je navíc i příspěvkem k ochraně životního prostředí. S každou aplikací ušetříte až 350l.

Produkty Nasucho