Řada Profesionál

 

Perfektní výsledek ošetření vozu, motocyklu, karavanu, lodí, autobusu – ekologickou cestou Pro vaše vozy, motocykly, karavany, autobusy ,lodě zajistí s akční rychlostí minimálně 7mi násobné umytí a excelentní leštění se super účinnými polymery. Výsledek umytí a leštění je v kvalitě jako v předváděcím salonu. Nasucho – Professional je absolutní novinka, přátelská vůči životnímu prostředí i uživatelům, pro mytí auta za sucha. Může být použitá k čištění a perfektnímu vyleštění jakékoliv vnější části povrchu vozu, motocyklu, lodí a karavanů. Tato jedinečná příjemně vonící formule umožňuje uživateli vyčistit a vyleštit celý exteriér vozu kdekoliv bez vody a bez kompromisů na dosažení nejvyššího lesku a čistoty.  Professional pro čištění na sucho vám svým speciálním složením a naprostou nulovou spotřebou vody k aplikaci dává úplnou svobodu vyčistit a naleštit kompletní exteriér vozu kdykoli, kdekoli ekologicky příznivou cestou. Dosáhnete naprostého lesku bez kompromisů a zároveň můžete dbát o životní prostředí.

.

Garance vrácení peněz

Jsme si jisti kvalitou nabízených produktů i dokonalým výsledkem čistění. V případě, že čisticí prostředky NaSUCHO  nesplní vaše očekávání – nabízíme vám v rámci spolehlivého jednání garanci vrácení peněz.

Nasucho  – Professional obsahuje mnoho různých přírodních složek včetně speciálních smáčedel, maziv, vysoce kvalitních polymerů na vodní bázi a ochranných činidel přinášející skutečně úchvatnou kombinaci pro čištění automobilů, leštění, a péči o detaily mnohem lépe než automyčky. Zcela bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů. Eco Professional  dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí a leští. Oživuje přirozený lesk vašeho vozu a přináší zpět k povrchu brilantní barevné pigmenty v laku, chrání jej od přírodních chemických škodlivých látek a zároveň pomáhá chránit naše životní prostředí. Snadná a zároveň vysoká úroveň lesku pro vnější lak, sklo, zrcadla, chrom, gumu, plasty, tvrdé vinyly, slitiny a části dřeva. The Environmental Protection Agency (EPA) uvádí, že čištění auta konvenční  metodou šamponem a hadicí může spotřebovat až 116 litrů vody na jedno mytí. Pak naprosto vyniká  srovnání, že s množstvím  1 x 550 ml prostředku Professional, který pokryje a ochrání  umytí a lesk vašeho vozu po dobu průměrných třech  příležitostí, bez použití jediné kapky vody ani elektřiny. Šetřete vodu, šetřete čas a dopřejte si profesionálního lesku!

Pro velko i malo obchodní distributory i soukromé odběratele je náš Super  Professional plně k dispozici v 500ml, 5l, 25L, 50L balení .

Návod k použití

Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek  na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku. Pokračujte postupně na celé ploše. 

KROK 1.

KROK 2.

KROK 3.

Jak Technologie Nasucho  – Profesionál  pracuje

 

Speciální polymery zachytí a uzamknou drobné části nečistot do kapsle, ve které je izolují a odlehčí směrem od povrchu, zabrání tak zpětnému návratu k čištěnému povrchu. Zachycená nečistota v kapslích je pak pohlcena mikroskopickým vláknem čistící utěrky. Unikátní složky propůjčují povrchu vynikající lesk, antistatické vlastnosti, které dokonale odvádějí z povrchu vodu. Takto ošetřený nepřilnavý povrch pak odpuzuje nečistoty a prach a zajistí, že vaše vozidlo zůstane čistší po mnohem delší dobu. Opakované používání Profesionál zajistí také, že lak zůstane déle čistý a chráněný před škodlivými účinky okolního prostředí.