Nano prostředky pro domácnost

 

Při péči o domácnost už nemusíte kombinovat několik čistících prostředků a trávit hodiny zdlouhavým úklidem. Inovativní čistící prostředky vám usnadní denní rutinu, ušetří námahu a vrátí vám zpátky volný čas!

Velký úklid s precizními výsledky

Nano technologie v domácnosti nabízí efektivní práci s dokonalým výsledkem. Keramické obklady v kuchyni, v koupelně, chromové baterie, dřezy, umyvadla, ale i stěny sprchového koutu, okna a žaluzie. Jedinou činností dokonale odstraníte zbytky vodního kamene, mastnoty, rzi, prachu a pylu. Karnaubský vosk zastoupený velkým podílem ve složení prostředků garantuje zrcadlový lesk všech hladkých povrchů. Jedinou činností dosáhnete perfektní čistoty, ale i dokonalého lesku. Zároveň vytvoříte jemnou ochrannou vrstvu, která prodlouží výsledky vaší práce.

Pohotové odstranění skvrn

Praktický mechanický rozprašovač je skvělým doplňkem každé domácnosti. Rozlité tekutiny, zbytky jídla, jakoukoli nehodu vyřešíte snadno a se skutečným efektem. Nepotřebujete čas navíc pro aktivaci účinných látek, ošetřený povrch nemusíte oplachovat vodou. K jednomu místu se nemusíte opakovaně vracet a znovu a znovu opakovat čištění. Nano čistící prostředky pro domácnost působí ihned a bez nepříjemných vedlejších efektů.

Možnosti využití

čištění a voskování povrchů

samotné voskování povrchů

Dokonale čisté prostředí pro děti

Nano přípravky pro domácnost jsou ideální variantou pro rodiny s malými dětmi, alergiky, astmatiky. Účinně likvidují alergeny, zabraňují opětovnému usazování prachu i pylu s dlouhotrvajícím efektem a i jejich samotná aplikace je velmi bezpečná. Složení prostředků neobsahuje žíraviny, agresivní chemické látky, ani rozpouštědla. Do složení jsou zahrnuty pouze přírodní produkty. Přípravky nedráždí vůní, nevyvolávají nežádoucí reakce při styku s pokožkou, při práci není třeba zajistit ochranné prostředky.

Jediný prostředek pro celý dům

Unikátní technologie vám pomůže s úklidem celého domu. Nano čistící přípravky pro domácnost jsou ideální pro veškeré neporézní povrchy. V kuchyni umyjete a dokonale vyleštíte keramické obklady, dvířka skříněk, pracovní desky. Koupelnu rozzáříte od sprchové zástěny až k zrcadlům nad umyvadlem. Rychle a bez jediné šmouhy vyleštíte okna, setřete žaluzie i parapety! Sklo, chrom, lakované části, guma, vinyl, plast – nano přípravky pro domácnost zvýrazní barvy, rozzáří lesklé plochy, zabrání opětovnému usazování nečistot. To vše s minimální námahou.

Návod k použití

Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek  na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku. Pokračujte postupně na celé ploše. 

Bez šmouh a škrábanců

Velkou zásluhu na efektu čištění má také mikrovláknová útěrka. Vysoká gramáž 380 GSM, zkosené hrany a maximální absorbční schopnost napomáhá rovnoměrnému rozetření přípravku. Utěrka pohltí přebytečné množství přípravku, zachytí veškeré nečistoty a bezpečně je odvede od ošetřovaného povrchu. Mikrovláknová utěrka garantuje bezpečnou práci, zabraňuje poškrábání povrchu, dotahuje leštění do dokonalého výsledku bez vzniku šmouh.

Udělejte si volno a zbavte se nepříjemné a nekonečné práce. Nano čistící prostředky pro domácnost vyřeší velký úklid za vás. Používáním ušetříte i finanční prostředky. Už nemusíte kombinovat drahé chemické přípravky a ničit si ruce. Spolehněte se na jednoduché a velmi efektivní řešení.

Produkty Nasucho