Revoluční technologie – Nasucho Ultra  Nano & Karnaubský vosk

 

ČISTÍ – LEŠTÍ – CHRÁNÍ

Pro vaše vozy, motocykly, karavany, autobusy ,lodě zajistí s akční rychlostí minimálně 7 mi násobné umytí, vyleštění a Nano ochranu. Garantujeme výsledek umytí a leštění- bez poškození laku. Nasucho Ultra  Nano & Karnaubský vosk je jedinečný prostředek pro detailní precizní čištění povrchů vozů: čistí, osvěžuje, rozzařuje, a chrání speciální voskovou Nano technologií. Absolutní novinka, přátelská vůči životnímu prostředí i uživatelům, pro mytí, leštění a navoskování auta za sucha. Může být použitá k čištění a perfektnímu vyleštění jakékoliv vnější části povrchu vozu, motocyklu, lodí, letadel a karavanů. Umožní vám dosáhnout doslova zrcadlového lesku za poloviční čas než při práci s klasickým voskováním. Navíc opatří povrch UV ochranou, odpuzuje vodu a minimalizuje opětovné usazování nečistot. Ultra Nano pro čištění na sucho vám svým speciálním složením a naprostou nulovou spotřebou vody k aplikaci dává úplnou svobodu vyčistit a naleštit kompletní exteriér vozu kdykoli, kdekoli ekologicky příznivou cestou. Dosáhnete naprostého lesku bez kompromisů a zároveň můžete dbát o životní prostředí.

.

Možnosti využití

čištění a voskování povrchů

samotné voskování povrchů

Garance vrácení peněz

Jsme si jisti kvalitou nabízených produktů i dokonalým výsledkem čistění. V případě, že čisticí prostředky NaSUCHO  nesplní vaše očekávání – nabízíme vám v rámci spolehlivého jednání garanci vrácení peněz.

Složení produktu

 

Nasucho Ultra  Nano  obsahuje mnoho kvalitních složek, včetně Nano vosku, vysoce účinného karnaubského vosku (považovaný za nejlepší přírodní ochranný vosk), speciální smáčedla, maziva, unikátní polymery na vodní bázi a chránící činidla. Toto složení přináší nepřekonatelně lepší výsledky v čištění, leštění, voskování a v péči o detaily než automyčky. Nasucho Ultra  Nano je zcela bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů. Ultra Nano dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí, leští a voskuje – přispívá ochraně životního prostředí. Okamžitě navrací lesk vnějšímu laku, sklu, zrcadlům, chromovým částem, gumám, plastům, tvrzenému vinylu, slitinám, kolům, čalounění a stěračům. Zároveň poskytuje prevenci proti škrábancům a oděrkám.Dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí a leští. Oživuje přirozený lesk vašeho vozu a přináší zpět k povrchu brilantní barevné pigmenty v laku, chrání jej od přírodních chemických škodlivých látek. Vynikající výsledky přivádí i na vnitřních povrchách plastů, dřevě a dveří.

Návod k použití

Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek  na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku. Pokračujte postupně na celé ploše. 

KROK 1.

KROK 2.

KROK 3.

Jak Technologie Nasucho  – Ultra nano  pracuje

 

Speciální polymery zachytí a uzamknou drobné části nečistot do kapsle, ve které je izolují a odlehčí směrem od povrchu, zabrání tak zpětnému návratu k čištěnému povrchu. Zachycená nečistota v kapslích je pak pohlcena mikroskopickým vláknem čistící utěrky. Unikátní složky propůjčují povrchu vynikající lesk, antistatické vlastnosti, které dokonale odvádějí z povrchu vodu. Takto ošetřený nepřilnavý povrch pak odpuzuje nečistoty a prach a zajistí, že vaše vozidlo zůstane čistší po mnohem delší dobu. Opakované používání Profesionál zajistí také, že lak zůstane déle čistý a chráněný před škodlivými účinky okolního prostředí.

NAŠE VIDEA

Jednoduchý postup čištění přípravky Nasucho ve třech krocích

Auto

Moto

Pneu