Výrobní procesy a produkty – Standardy kvality

 

Přípravky Nasucho jsou vysoce výkonné výrobky a prvotřídní výrobní procesy s platnou akreditací podle ČSN EN ISO 9001: 2008 a ČSN EN 14001: 2004 nesou standardy kvality a jsou v plném souladu s nařízením REACH.

Naše standardy kvality, životního prostředí dodržování právních předpisů a související provozní postupy jsou řádně prováděny a zajišťují, že výrobky se známkou Nasucho plně splňují všechny požadavky syntézy průmyslových standardů, který zahrnuje vývoj, výrobu, zpracování a distribuci chemických látek a speciálních chemikálií pro čištění v automobilovém, námořním a dopravním průmysl.

BS-EN-ISO-14001-150x150 (1)ČSN EN ISO 9001: 2008

Procesy v naší společnosti byly akreditovány tímto průmyslovým standardem a naše společnost je plně odhodlána zajistit kontinuální výzkum a vývoj standardů kvality všech našich výrobků, procesů a lidí v naší organizaci.

Kompletní složení všech produktů pro čištění na sucho bylo vytvořeno v našich výrobních laboratořích . Všechny produkty byly přísně testovány a výhradně vyráběny v našich výrobních závodech týmy vysoce kvalifikovaných a vyškolených zaměstnanců. Naši spolupracovníci naprosto chápou rozhodující význam nutného dodržení prvotřídní jakosti výroby a uchování unikátního složení našich produktů. Jedině tak zajistíme ceněné podpory našich klientů a zajistíme naplnění očekávání našich odběratelů .

BS-EN-ISO-9001-150x150ČSN EN ISO 14001: 2004

Společnost Nasucho naprosto upřednostňuje zachování a respektování životního prostředí, ve kterém jsme snažili propracovat a vyvinout nejmodernější a nejšetrnější prostředky využitím nejbezpečnějších a nejnovějších surovin a využitím technologie čištění metodou bez vody.

Všechny naše produkty splňují a překračují nejvyšší průmyslové standardy dodávající jednotnou úroveň kvality v naší různorodé a inovativní nabídce jednotlivých prostředků pro čištění a leštění. Nabízíme snadného docílení maximálního lesku a čistoty povrchů v maximální rychlosti, jednoduchosti používání a s ohledem na ochranu životního prostředí. Dbáme na bezpečné chemické složení prostředků. Díky nulové potřebě oplachování navíc zamezíte znečištění vodních toků, a zároveň výrazně šetříte vlastní spotřebu energie a vody.

 Youtube


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky