Řada Profesionál

 

moto-profi-lahev (1)Perfektní výsledek ošetření vozu, motocyklu, karavanu, lodí, autobusu – ekologickou cestou Pro vaše vozy, motocykly, karavany, autobusy ,lodě zajistí s akční rychlostí minimálně 7mi násobné umytí a excelentní leštění se super účinnými polymery. Výsledek umytí a leštění je v kvalitě jako v předváděcím salonu.

Nasucho – Professional je absolutní novinka, přátelská vůči životnímu prostředí i uživatelům, pro mytí auta za sucha. Může být použitá k čištění a perfektnímu vyleštění jakékoliv vnější části povrchu vozu, motocyklu, lodí a karavanů. Tato jedinečná příjemně vonící formule umožňuje uživateli vyčistit a vyleštit celý exteriér vozu kdekoliv bez vody a bez kompromisů na dosažení nejvyššího lesku a čistoty.  Professional pro čištění na sucho vám svým speciálním složením a naprostou nulovou spotřebou vody k aplikaci dává úplnou svobodu vyčistit a naleštit kompletní exteriér vozu kdykoli, kdekoli ekologicky příznivou cestou. Dosáhnete naprostého lesku bez kompromisů a zároveň můžete dbát o životní prostředí.

Garance vrácení peněz

Jsme si jisti kvalitou nabízených produktů i dokonalým výsledkem čistění. V případě, že čisticí prostředky NASUCHO nesplní vaše očekávání – nabízíme vám v rámci spolehlivého jednání garanci vrácení peněz.

Vice informací

 

Nasucho  - Professional obsahuje mnoho různých přírodních složek včetně speciálních smáčedel, maziv, vysoce kvalitních polymerů na vodní bázi a ochranných činidel přinášející skutečně úchvatnou kombinaci pro čištění automobilů, leštění, a péči o detaily mnohem lépe než automyčky. Zcela bez obsahu složek z ropy, petrochemických vůní, uhlovodíků na ropné bázi, těžkých kovů, rozpouštědel a aerosolů. Eco Professional  dělá mnohem víc než jen, že perfektně čistí a leští. Oživuje přirozený lesk vašeho vozu a přináší zpět k povrchu brilantní barevné pigmenty v laku, chrání jej od přírodních chemických škodlivých látek a zároveň pomáhá chránit naše životní prostředí. Snadná a zároveň vysoká úroveň lesku pro vnější lak, sklo, zrcadla, chrom, gumu, plasty, tvrdé vinyly, slitiny a části dřeva.

auto-profi-lahevThe Environmental Protection Agency (EPA) uvádí, že čištění auta konvenční  metodou šamponem a hadicí může spotřebovat až 116 litrů vody na jedno mytí. Pak naprosto vyniká  srovnání, že s množstvím  1 x 550 ml prostředku Professional, který pokryje a ochrání  umytí a lesk vašeho vozu po dobu průměrných třech  příležitostí, bez použití jediné kapky vody ani elektřiny. Šetřete vodu, šetřete čas a dopřejte si profesionálního lesku!

Pro velko i malo obchodní distributory i soukromé odběratele je náš Super  Professional plně k dispozici v 500ml, 5l, 25L, 50L balení .


Návod k použití

Před použitím dobře protřepte. Jemně nastříkejte prostředek Basic na přehnutou utěrku z mikrovlákna a na část čištěného povrchu. Jemně rozetřete po povrchu částí utěrky s aplikovaným prostředkem. Použijte suchou část utěrky, rychlými pohyby odstraňte zbylou vrstvu prostředku. Pokračujte postupně na celé ploše .

Vice informací


Jak Technologie Nasucho  - Profesionál  pracuje

Speciální polymery zachytí a uzamknou drobné části nečistot do kapsle, ve které je izolují a odlehčí směrem od povrchu, zabrání tak zpětnému návratu k čištěnému povrchu. Zachycená nečistota v kapslích je pak pohlcena mikroskopickým vláknem čistící utěrky. Unikátní složky propůjčují povrchu vynikající lesk, antistatické vlastnosti, které dokonale odvádějí z povrchu vodu. Takto ošetřený nepřilnavý povrch pak odpuzuje nečistoty a prach a zajistí, že vaše vozidlo zůstane čistší po mnohem delší dobu. Opakované používání Professional zajistí také, že lak zůstane déle čistý a chráněný před škodlivými účinky okolního prostředí.

Více informací


Kontakt

Kancelář

  • Rooseveltova 1365 Kladno
  • 775 615 501
  • info@nasucho.eu
  • www.nasucho.eu

Kde nás najdete

Nejnovější příspěvky